Új hozzászólás Aktív témák

  • #92006144

    törölt tag

    válasz bLaCkDoGoNe #7 üzenetére

    Szerintem hatalmas dolog ez a game pass kezdeményezés, még pc-sként sem tartottam hülyeségnek. Bár számomra érthetetlen, hogy miért csak nekem jutott eszembe, hogy ez a pc-seknek is nagy dolog, de még is országos akciót indítottam el az ötletemmel a kettővel ezelőtti 200 forintos promónál. Ne aggódj, még engem is meglepett a dolog sikere, ami abból indult, hogy friss box userként lanozni akartam pc és box között. Működött. Ráadásul pont te néztél hülyének az ötletem miatt, és miután bizonyítottam a dolgot, valahogy nem nagyon reagáltál rá...
    Szóval "ősrutinos" boxosnak egy újonc tudott újat mutatni, sőt még országos akció is lett belőle.

    De csak egy egyszerű példa nem friss AAA game pass-ba kerülésével kapcsolatban:
    Kölcsönadtam a one s-t nagynénéméknek, mert a kölök sea of thieves-szel akart játszani, és pont 200 forintos akció volt. Az akció lejárta után bedobták a 2500 forintos változatot 3 hónapra, és bővült a kínálat a Rocket League nevű játékkal. Láttam a gyerek arcát, amikor mondtam, hogy még 3 hónapig náluk marad a gép, és a Rocket League-el is játszhat. Volt öröm meg bódottá'.

    Azt gondolnám, hogy alapvetően nem a "hozzád hasonló" (tőled idézve) ős konzol usereknek szánták ezt az akciót, akik már évekkel ezelőtt bezsákolták goldon keresztül az épp gp-be érkezett játékot. Felétek is nyitni akarnak az új MS stúdiós játékokkal, de még mindig azt mondom, hogy az újabb tagoknak előnyös (főleg 200 forintért).

    Remélem nem huppantál túl nagyot a magas lóról.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák