Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz katt777 #26 üzenetére

    ...látod épp a tükör a lényeg! De sajnos nem látod...hidd el, épp eleget ülök pszichológia órákon(ráadásul nem is azért mert muszáj) ahhoz, hogy én is lássam miről beszélgetünk!
    A VGA-s "melléfogásomról" egy viccel válaszolnék neked:
    "Egy menedzser száll léghajójával a kietlen táj felett, eltévedt.
    Megpillant egy embert, lekiált neki:
    - Meg tudná mondani, hogy hol vagyok?
    - Ön, kedves uram, egy léghajóban utazik.
    - Fogadjunk, hogy maga informatikus - förmed rá a menedzser.
    - Miből gondolja?
    - Pontos választ adott, de mégsem tudok vele semmit sem kezdeni...
    - Fogadjunk, hogy maga pedig menedzser!
    - Ezt honnan találta ki?
    - Nem tudja, merre tart, hol van most, pontatlan kérdéseket tesz fel nekem, és a végén én vagyok a hibás"
    Nálad tippelnék az Informatikára ;] Mert bár a válasz pontos volt, a szociológiai "felkészültséged" mégsem engedte láttatni veled a lényeget...vagy ha mégis...akkor viszont jön a tükör, amibe nem tudtál belenézni! De azért elmagyarázom...mit érdekel engem hogy mi miatt vettél új zsugát....a lényeg hogy újat vettél és nem a régit használod...pedig az sem sokkal rosszabb...de lehet ismét melléfogok és te befektetésnek vetted a kártyát... ;] Pont azt, amit a legjobban erőltetnek rád...ezért aztán "valóban külöNbözőek" a viselkedési formáink! Befejeztem.....
    Üdv
    Twine

  • heihachi

    addikt

    válasz katt777 #26 üzenetére

    Éppen az a lelki szegénység, hogy azt hajtogatod, rossz, pedig fogalmad sincs, mert alapból elutasítod.

    Az milyen érv, hogy egy barátod máig bill-el tolja, miután volt szerencséje gamepadhez? :DDD Lol. Ez legfeljebb Neked indok, itt a fórumon senki másnak.

    Az meg, hogy Te kijelented, hogy téged nem a marketing győzött meg, hanem a profizmusod eredménye minden alkatrésze a gépednek, de másról ezt el nem tudod képzelni, az pedig egyenesen szánalmas.

    Szerintem soha nem volt a kezedben Xbox360 kontroller, és fogalmad nincs, melyik játékot milyen játszani vele, és Te vagy az az ember, aki ha a kezébe kapna egy kontrollert, és kiderülne, hoppá, ez jobb, mint amit eddig használtam, akkor sem vallaná be. Innentől meg értelmetlen a vita Veled.

    [ Szerkesztve ]

    "Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Új hozzászólás Aktív témák