Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vakegérke

    veterán

    Nem vágyom Amerikába, de ahogy Te tálalsz, az étvágy gerjesztő. :K

    Vonzóan kevés lakos, így gondolom, hogy bűnözés kis százalékban fordul elő.
    Csuda tudja. Jópofa hely, de ha egyszer elvarázsolom a helyieket szépségemmel, az tuti nyáron lesz. Gyűlölöm a hideget.

    Mondom, nem vágyom Amerikába. Ha egyszer mégis kilátogatnék, abban jelentős szereped van. :)

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

  • Vakegérke

    veterán

    válasz talmida #19 üzenetére

    A medvebiztos kukákra nézvést mondanék valamit.
    Az egy dolog, hogy a macik ne forgassák ki a szemetet, jogos a kívánalom. Azonban úgy gondolom, hogy ha valamely társaság összegyűjtené a macik számára ehető dolgokat, az bizony üdvös lenne.
    Együtt a pakk, irány vele egy meghatározott helyre. A macik is jóllaknának, de legalábbis ehetnének, és a rend is megmaradna. Odaszoknának az etetőhöz, és nem mennének kukákat borogatni.
    Lehet, hogy én leszek Wyoming állam macibiztosa? Értük talán még a csontig tartó hideget is elviselném.
    Nem, inkább messziről csókoltatom ezeket a félelmet keltő, ám szeretnivaló jószágokat. Viszont valami jótét lélek felkarolhatná ügyüket.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

  • Vakegérke

    veterán

    válasz talmida #22 üzenetére

    Humor ezerrel, immár viccel keverve. Nagyon tetszik. :K

    Egyébként a maci etetős dolgot komolyan gondoltam. Most ugye csábító a kaja illata, de csórikáim hiába feszegetnének, nem megy. Éhesek maradnak.
    Ám ha egy ponton lenne elhelyezve azonos időben a maradék, akkor oda szoknának. Ez könnyedén belátható, és ha a kormányzó nem képes ilyen egyszerű dolgot átlátni, az már baj.
    Mi a drágább? Gyüjteni a szemétbe pazarolt kaját, és adott pontra kiszállítani, avagy macibiztos kukákat fenntartani, és a romló kaját megsemmisíteni/betemetni?

    A kép nagyon jó, csak útálom a rövid gatyót. De tudod mit? A kedvedért boldogan viselem. :K

    Ugyan nem engem kérdeztél, de szívesen, mondhatnám örömmel olvasnék Iowa államról.
    Meg fogsz lepődni, hogy miért.
    "It's a Long Way to Tipperary", ezt énekelte egy harcos társaság valamelyik második világháborús filmben. Aki a zongoránál ült, megkérdezte a katonacsajt, hogy mit szeretne hallani.
    Ájovéj, ismered? Ismerjük, de nem szeretjük.
    Mégis járt az ujja a billentyűkön, és a csaj boldogan, átszellemülten énekelte, hogy ááájovéj, ááájovéj...
    Ennyi.
    Nem tudom a film címét, de ez a jelenet emlékeimbe ivódott.

    Legyen ááájovéj... Jó?

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

  • Vakegérke

    veterán

    válasz talmida #27 üzenetére

    Éheznek a macik? Igen, ha lezárt kukákban kotorásznának, de nem tudnak. Őzike, meg hal? Az ő életük is fontos szerintem. Inkább a kidobott kaja, mint az élet kioltása legyen az élelem alapja.
    Éhesek a csövesek? Igen, ha kukákban kotorásznak.
    Most mondd, hol a bánatban érdekes a túlélést biztosító falat egészségtelen volta? Só, cukor, afrodiziákum, bármi, számít? Kaja legyen, slusz.

    Éljen Iowa!
    Mondom ezt úgy, mintha bármit is tudnék róla. Még nem tudok, de közelg az idő, amidőn Vakegérke kuszán indokolt kívánságára megjelenik egy kiemelt(?) írás a címlapon, amely talán nagyobb sikert arat, mint az eddigi talmida-írások.
    Köszönöm! :)

    [ Szerkesztve ]

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Új hozzászólás Aktív témák