Új hozzászólás Aktív témák

  • talmida

    Közösségépítő

    Lenry, hejesírásó, Huma, Keldor papa, mikloss, Nordic, Vakegérke, BloodyEddie , nagyon örülök , hogy nektek is tetszett! ;)

    Egyébként sok mindent kihagytam :U , de látom, segítetek kiegészíteni a hiányosságokat! :C

    Pl azt is kihagytam, hogy Yellowstone-ban a kukák medvebiztosak :D , vagyis mindig le vannak zárva, és csak a tulaj és a hivatalos szervek tudják kinyitni azokat, ugyanis a medvék gyakorta belopózkodnak a falvakba a kaja szagra.

    Keldor papa, neked külön is köszönöm, hogy válaszoltál mikloss kérdésére! :R

    Nordic én is betettem egy ahhoz hasonló videót ;] (a rajzos ábra mögé rejtve), de szeretném megjegyezni, hogy a beszúrt piros hátterû szöveg tiszta kamu! Nem volt ezer számra földrengés ez év januárjában, mint ahogy azt a film azon a piros hátterû “plakáton” hirdeti, ……….de mivel a film elég érdekes, ezét kivételesen mégis bent hagytam. Remélem, hogy nem ejt pánikba senkit! A szuper vulkán potenciális kitörési veszélye persze valóságos. :((

    Még valami. Gyerekkoromban Yellowstonra én is mindig úgy gondoltam, mint egy mennyei paradicsomra, a Maci Lacis rajzfilmek láttán. :B De meg kell, hogy mondjam, hogy kicsit csalódtam. :U Hogy miért? Mert nem távolítják el a száraz fákat az erdôkbôl. Mindent mindig érintetlenül hagynak, ..mert ez a törvény(!).

    Mi épp egy tûzvész után jártunk ott és elég kiábrándító látvány volt az a sok kiégett fenyôfa. Ettôl persze még csodálatos és gyönyörû, csak nekem furcsa volt az a sok száraz karó. Persze, azóta, hogy tudom az okot is, kicsit máshogy nézem az egészet, de elsô pillantásra döbbenetes volt. Egyébként ez a szokás honol a többi természetvédelmi parkban is az USA-ban. Szóval nem meglepôdni, nem hanyagság, csak a természet természetességének védelme. :DDD

    Hejesírásó Nem vagyok beépített reklámozó. :D

    [ Szerkesztve ]

    IN GOD WE TRUST!

Új hozzászólás Aktív témák