Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kashim

    őstag

    válasz mukibuci #11 üzenetére

    Fruit Ninja, meg valami sci-fi rpg játékot néztünk, nem jut eszembe a neve az WP7 exkluzív volt. Nem fikázásnak szántam, de egyszerűen darabosan, alacsony fps-sel futnak és a képarány is ilyen nyomott, nem skálázták rendesen. Semmi mókolás, marketplace-ről szedtük le őket.
    Lehet, hogy akinek nincs összehasonlítási alapja nem tűnik fel, de pl. Fruit Ninja mellé raktunk egy iPhone-t, hát ég és föld. Még egy 3GS-sel is. Lumia 800-on és 710-en is összehasonlítottuk egyébként.

    Mivel én sem hittem el, elkezdtem keresgélni neten, videókat, fórumokat. Látható és tapasztalható is, még egy Youtube videón keresztül is. Valószínű (remélem) azért nem minden játék fut így, de kicsit kiábrándító szerintem egy alapjában véve sebességgel reklámozott platformon ilyet tapasztalni. (főleg hogy maga a rendszer tök simán fut)

    Majd még megnézek 1-2 játékot legközelebb, ha nálam lesz a telefon, pl. NFS-nél nem láttam ilyet videón, kíváncsi vagyok élőben se tapasztalható-e. Ha így van akkor csak sz.r portoknál van ez a darabolás.

Új hozzászólás Aktív témák