Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nkmedve

    őstag

    Nem teljesen értem a sok negativitást a játékkal kapcsolatban, bár az igaz, hogy én mindent csak single-ben játszom így nem érdekelnek a koop vagy multi hiányosságai.

    Számomra ez a játék a 2016-os DOOM-ot idézte fel leginkább. Egy egyszerű árkád lövölde nagyjából 0 sztorival, érdektelen karakterekkel amivel el lehet szórakozni maximum 1-2 órát egyhuzamban, azután pedig kötelező a szünet, mert nagyon monotonná válik, Mondjuk nem tudom miért is várt bárki ennél többet, már a legelső trailer megjelenésekor nyilvánvalóvá vált, hogy ez nem lesz egy teljes értékű Wolfenstein játék és inkább egy komolytalan spinoff-ot érdemes várni (mint pl. a Far Cry Blood Dragon, bár az nem igazán volt az én stílusom, nem is jutottam benne túl messze).

    Az egyetlen gond a játékkal szerintem, hogy még a valamelyest csökkentett árával is túl drága (én ingyen kaptam úgyhogy ez szeméyesen nem zavar, de megértem ha másokat igen). 30 helyett reálisan inkább 15-20 eurót kellett volna kérjenek érte, annyit már inkább megér egy ilyen kis agyatlan szórakozás.

    ps. Abban egyetértek itt több emberrel is, hogy a RTCW-nek jól állna egy felújítás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák