Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eladohardver

    őstag

    válasz inf3rno #108 üzenetére

    Digi-vel nagyjából akárhol játszható és soha nem találkoztam ilyen jelenséggel.
    Nem csoda, hogy ilyen jelenségekkel szembesülsz, packetdup 5?

    r_mippic ilyen cvar-ról nem tudok.

    seta rate "25000"
    seta cl_maxPackets "100"
    seta snaps "40"
    seta cl_timenudge "0"
    seta cl_packetdup "1"
    seta cl_autoupdate "0"

    Ez a konfom netes szexciója próbáld így!

    "15 éve még kb. mindenhol volt köd."
    javítsd át a konfodban: cg_wolfparticles 1
    Vagy itt egy script:
    //SMOKE
    set dym0 "echo ^1SMOKE ^7OFF; set cg_wolfparticles 0; set dym vstr dym1"
    set dym1 "echo ^1SMOKE ^7ON; cg_wolfparticles 1; set dym vstr dym0"
    set dym "vstr dym0"
    bind "KP_UPARROW" "vstr dym"

    Lehet jobban járnál ha nulláról indulnál, és készítenél egy autoexec.cfg-t!
    Ugyan nem néztem végig az összes cvart-de nekem összeszedetlennek tűnik a dolog.

    [ Szerkesztve ]

    ¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

  • eladohardver

    őstag

    válasz inf3rno #108 üzenetére

    cl_maxpackets
    cl_maxpackets sets how many packets are sent to client (yourself).
    Usage:
    /seta cl_maxpackets 100
    Values: 15 to 100
    Default: 30
    Note:
    If your cl_maxpackets are higher, more data is sent to you as the client and when these packets are smaller they arrive more frequently to you. If you see more data about your environment, you can decide more precise how or where to move.
    Players on a low rate setting (usually players using a modem) should have their cl_maxpackets setting lower.
    But, because the packets go both ways (to client and to the server), players on low maxpackets might have problems, because other players will find this player’s movements weird which can make them hard to shoot and also this player can see other players movement weird.

    Itt az utolsó mondat arra enged következtetni, hogy mivel 125 állítottál, ET azt mondja, hogy no! Ilyen nincs---- Vagy inkább a szerver, és a 125 helyett belövi neked az alap 30-ra vagy lejebb....

    ¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

Új hozzászólás Aktív témák