Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • viw

    aktív tag

    válasz mclane_ #69 üzenetére

    Szia, ilyen tévesztéseket csak elvétve tapasztaltam.

    Autó ezetés közben ha úgy rázkódik a kezemen, vagy ha kesztyű tartóban van, alvásnak vesz. De ez csak párszor fordult elő a Stellel HR-el is. Ilyenkor egyszerűen kitörlöm az alkalmazásból a hibás rögzítését.
    Az elektromos rollerezést biciklizésbek érzékeli - ez mondjuk érthető.

    Alvásfigyeles szerintem nagyon pontos. Ébrenlét, felkelést, visszafekszel, stb.

    Pulzus mérésben, vérnyomásmérővel és más karórrakkal hasonlítva nem tapasztaltam nagy eltérést. Viszont, szerintem itt a mérvadó az EU-s és a USA certifkaciók. Ennek van, többinek nem nagyon.

    Sportolni én futni meg teremben használom. GPS nélkül is egész jó, azzal viszont néha ugrál a térképen jelzett pozíció. De ez telefon, műhold meg inkább health mate szoftver kérdése.
    Az utóbbiban tudod állítani a sportot, így kalkulálja az algoritmus a gyorsulás érzékelő, stb. alapjan az intenzitást, lépést stb.

    Véleményem szerint itt a filozófia inkább az h sportolás közben magára a sportra figyelj és majd utólag kedvedre nézegetheted a mért értékeket a telón.

    Mutató "világít". Pont úgy látni mint nagyapám óráját anno. Ebben nincs semmi új, csak a festék anyaga változik. Elég ahhoz h éjszaka lassam mikor álmosan ránézek.
    De ugye a kijelzőt bármikor fel lehet éleszteni ha mégsem elég fényes.

  • kukacfej

    tag

    válasz mclane_ #69 üzenetére

    Szia,

    Sajnos én megtudom erősíteni hogy pontatlan az óra. Alvasfigyeles az vicc. Még javában filmet nézek de az óra szerint már alszom és rendszeresen ebredes után szerinte visszaalszom.
    Nálam az emeleteket is hol számolja, hol nem.
    Biciklizés nálam is volt, pedig gép előtt ülök.
    Nagy csalódás nekem, valószínűleg még is valók tőle.

    Ne légy más ha önmagad lehetsz

Új hozzászólás Aktív témák