Új hozzászólás Aktív témák

  • frescho

    addikt

    válasz nemlehet #1 üzenetére

    A gép árát sehol sem irtam, 100 USD körül lehet megvásárolni. USB-t nem teszteltem, de pendrive-ot szekvenciálisan használva elérte a 15MB/s-et, vinyóval tuti gyorsabb, mint a 100Mb hálózati interfésze. Amit a 30USD-ről írtam az szerintem egyértelmű, feltételes módot használtam:

    "Érdekes lenne, ha olcsón (30 USD) lehetne picoservereket vásárolni ezzel a CPU-val 2GB memóriával és mondjuk 4-8GB MMC-vel az Avotonos lapok alatti szegmensben."

    Samus: kb. 100 USD, de ez beszerzéstől függ. Extra hűtéssel is teszteltem, csak nem rá ragasztottam, hanem kilógattam az ablakon a hidegbe. Nem kellene amúgy nagy borda rá, egy 4x4 cm-es darab már bőven elég lenne passzívban, de nem akartam fúrni-faragni a gépet.

    Duliee: javítva, máshol írtam GB-t ez valahogy átcsúszott.

    tothmaxy182: Ennyi erővel mindíg várni fogsz a következő generációra. Ez már megüti a használható szintet.

    _Smooth: Nem azt mondom, hogy teljesen használhatatlan, de ezzel már tényleg lehet több dolgot egyszerre csinálni. Tabletnél ez kevésbé valószínű, de ha háttérben fut víruskereső, pár ablak, akkor azt tuti megérezni.

    nemlehet, Polllen: egy Raspberry vagy Odroid is kb. ennyit fogyaszt. Az utóbbinál jobb a hálózati vezérlő, 35 EUR, mondjuk táppal dobozzal, tokkal vonóval 50. XBMC-vel, NAS funkciókkal megbírkózik mind a kettő és hamarabb behozza az árát.

    [ Szerkesztve ]

    https://frescho.hu

Új hozzászólás Aktív témák