Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • regvoltrossz

    tag

    válasz anulu #10 üzenetére

    Csakhogy a tömegközlekedést (illetve egyes vonalakat) nem azért szokták megszüntetni, hogy ezáltal mindenki vegyen magának autót, hanem ha sok az autó a környéken, ami miatt már nem utaznak a tömegközlekedéssel akkor megszüntetik. (Azt a busz/vonat fanatikusok hiszik, hogy a busz öli meg a vonatot és viszont. Valójában az autó öli meg mindkettejüket) Itt viszont egy még mindíg erős részesedéssel bíró dologról van szó, amit azért akarnak megszüntetni, hogy mindenki vegyen újabb terméket. Egyébként az OS/2 sem mai darab, mégis adnakvalamiféle támogatást azoknak a cégeknek akik használják. Merthogy használják.

    [ Szerkesztve ]

    Oly korban éltem én e földön, mikor a majom visszaszállt a fára,a százrészes tévédrámák közé,hol a hős daliás menedzser, lő, sose fél,s az elhagyott nő könnyek közt kefél. [Orbán Ottó]

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz anulu #10 üzenetére

    Nem érted. :(

    Ismerem a véleményed az egész openszórsz világról, és nem kívánok ezzel kapcsolatban vitát nyitni.

    Amit a kolléga felvázolt a régi P4-es gépek kapcsán, abban a kontextusban értelmezd, amit írtam. Nincs hozzákötve a világ a Windowshoz.
    Az előforduló doksik, xls táblák stb. többségét rendesen lehet kezelni bármi nem MS office termékkel is.
    Kolléga felvázolt helyzetében nyilván nem nagyvállalati környezetről van szó az ottani esetleges spéci belső doksikultúrával, mint a valahol emlegetett OMG kategóriás több tízezer soros Excel táblák...

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák