Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BStorm

    csendes tag

    válasz Skyne #22 üzenetére

    WIN 7 x64 sp1, de odaig el sem jutok hogy ki tudjam valasztani, meg azelott kiakad hogy behozna a menut ahol oprendszert lehet valasztani. A TFTP egyszeruen keptelen kapcsolatot letesiteni a geppel. De azt talaltam erdekesnek, hogy ha a Serva 2.0 legyartja a szukseges fajlokat(pxrserva.0 es tarsai) majd a Serva 1.5nek megadom ugyanazt a root mappat, akkor eljutok a menuig vele(az 1.5 nem tud alapbol legyartani boot fajlokat ahogy neztem), ott kivalasztom a win7et, majd ott mar maga a telepito akad ki hibaval hogy nem talalja a \boot\bcd filet. Mar atneztem a Serva oldalan talalhato leirasokat, az kicsit kulonbozik a tiedtol, az alapjan is probalkoztam sikertelenul. Mar probaltam gyakorlatilag mindenfele beallitast a TFTP reszen, mertn ekem az a gyanum hogy ott nem oke valami, mert a DHCP proxy-val megkapja az IP-t(az nem tudom problema lehet-e bar nem hiszem, hogy MAC cim alapjan a routerem fix IP-t oszt minden kliensnek, a kliens meg is kapja az IP-t, de a Serva logba neha a rendes IP melett a 0.0.0.0-as IP-rol is erkezik neki keres furcsa modon) Illetve, mikor TFTP neki all kuldeni a pxeserva.0 file-t elsore errord dob, majd masodikra kuldi, de valami iszonyat lassan, 4-5masodperc alatt ugrik 7-8%-ot.

Új hozzászólás Aktív témák