Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skyne

    csendes tag

    válasz BStorm #23 üzenetére

    a régi 1.5-ös még nem tartalmaztaa BINL addont, többeközött ez felelősa WIS és WDS telepítések lebonyolításárét, illetve a hogy mondtad is, az indítófájlok generálásáért,az 1,5öshöz még neked kell ezeket letölteni, és itt az a baj, hogy a win7 már WDS, "el kell neki magyarázni" hogy a telepítőfájlokat a hálózati megosztáson keresse (ezért nem találja neked 1.5-el a bcd fájlt)

    Mielőtt megírtam a cikket, én is kipróbáltam pár megoldást, a másik ígéretes módszer a tftpboot csomag volt, ami hasonló módszerrel ugyan, de kicsit több felhasználói beavatkozást igényel,a csomagban van egy 32 bites WinPE 5.0 (előre elkészített Windows Vista image) ami annyira le van butítva, hogy betöltés után egy sima mezei konzolod van, de ezen keresztül feltudod csatolni a hálózati magosztást virtuális meghajtóként, és onnan eltudod indítani a telepítőt, szépen működött is nálam, egyetlen hibája az volt, hogy 32bites... 64 bites telepítést nem tud elindítani, de nálad hibakeresés szempontjából egy próbát lehet hogy megér.

    Star Trek Online: Terran Rebellion (leader), House of K'Reaper (leader)

Új hozzászólás Aktív témák