Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iPhone2gg

    csendes tag

    válasz Dare2Live #46 üzenetére

    "Egyrészt aszondod nem, aztán meg igazolsz engem."

    Az előző hozzászólásommal együtt kellett volna értelmezned. IPhone-ra több mint 60 ezer alkalmazás érhető el, ha alkalmazások száma alapján kéne eldönteni, akkor az iPhone a piacvezető.

    "Magyarázod a bizonyítványt?"

    Miért magyaráznám, azt mondtad, hogy drága, pedig ha ilyen készüléket akarsz venni, akkor olcsóbban nem úszod meg. Az ebben a kérdésben érdektelen, hogy vannak olcsóbb, de butább készülékek.
    (De ha azt mondom, hogy én 25 eFt-ért kaptam meg a 3GS-t flottás előfizuval, akkor az most drága, vagy olcsó? :D)

    "Nos nekem vannak előhívott mobilos képeim amik ha szifonom lennének 100% nem lennének előhívva. hmmm?"

    Azért a 3GS képeit lazán elő lehet hívatni, de akkor sem erre való.
    Érdekes módon Flickr-en iPhone-os képekből töltenek fel a legtöbbet, míg más készülékek képeiből alig.

    "Márminthogy azt mutatják, hogy pl az ára nem limitálja az elterjedését? Te ezt komolyan gondolod?"

    Ha nagyon limitálná, akkor nem az lenne az Apple problémája, hogy nem tud eleget gyártani belőle és nem lenne világszerte hiánycikk és itthon sem hónapos várólista lenne rá.

    "de ettől még ha Apple, Google 0ról indulva 1-2év alatt megahtározó játékossá tudott válni akkor egy jelenleg mégmindig 10%körül járó MSt vagy egy Nokiat aki egymaga nagyobb mint a Samsung+LG+Apple+HTC "talán" nem kéne temetni...."

    Az USA-ban már elsöpörte a RIM és az Apple a MS-t és a Nokiát, sok elemző szerint, ha rendeződnek a gyártási problémái az Apple-nek, akkor komoly problémái lesznek a smartphone piacon a Nokiának Európában is.

    A Google egyébként még egyáltalán nem meghatározó játékos, jelenleg piackövető magatartást folytat, de óriási potenciál van benne, ezért butaság lenne nem számolni vele.

Új hozzászólás Aktív témák