Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pzstm

    titán

    válasz #40553216 #29 üzenetére

    tudsz mondani olyat, ami szerinted lényeges változás egyáltalán a 8.1-ben? :F :R

    iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

  • emvy

    nagyúr

    válasz #40553216 #29 üzenetére

    Nem az a kerdes, hogy min fut el, hanem hogy mennyi energiat eszik. (Pelda: interrupt batching.)

    while (!sleep) sheep++;

  • pzstm

    titán

    válasz #40553216 #73 üzenetére

    Alapvető fájlműveletek egyik legfontosabbját csak nyögvenyelősen lehet
    masalas, mozgatás, törlés, átnevezés, Ezeket tudja. Nem kétpaneles, ez tény és való.

    Az már ennél aSkyDrive integrációnál is teljesen jól látszik, hogy kezdik elmosni a határt a lokális és felhőben tárolt dolgok között, és szerintem nagyon jól csinálják. Konkrétan senkinek nem tűnt fel akinek mutogattam képeket intézőből, hogy az nem a Saját gépemen van hanem máshonnan szedi le és szinte semi helyet nem foglal.

    Arról nem is beszélve, hogy ha egy fájlt megnyitok ebből a fájlkezelőből, és emiatt átdob az asztalra, akkor a fájl (és nyilván az azt kezelő program) bezárása után az asztalon marad, nem dob vissza sem a SkyDrive-ba, de még csak a startscreen-re sem.

    Ez jogos, bár ha képet megnyitsz egy Modern alkalmazással, akkor elégmondjuk érintőkijelzőnél balról jobbra húzni az ujjadat és már vissza is tértél SkyDrive-ba. Viszont Office fájl esetén tényleg desktop-ra do, de mint tudjuk úton van már a Modern office ;)

    iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

  • Воланд

    titán

    válasz #40553216 #73 üzenetére

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

  • Воланд

    titán

    válasz #40553216 #130 üzenetére

    jaj, most az lett a baj, hogy azok csak vallalati funkciok? en kerek elnezest, valahogy mindig elfelejtem, hogy veled tok felesleges leallni beszelgetni.

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

  • pzstm

    titán

    válasz #40553216 #141 üzenetére

    nem annak szántam, de kifejthetném egész hosszan.
    Elég arra gondolni, hogy 700millió dollárért most ruháztak be szép nagy datacenterbe. Ez emlékeim szerint épp a nem olyan rég történt EU bírsággal egyenlő (még egy ekkorát tudtak volna venni ergo)

    Ott van a semmire nem jó böngészőválasztó, vagy amikor az office elején kellett formátumot választani...mind nagyon fontos volt, de ez nem tartozik ebbe a topikba. :U

    iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

  • emvy

    nagyúr

    válasz #40553216 #141 üzenetére

    a versenyügyi hatóságoknak nem az kell, hogy a piac egy szeletén már legyen monopóliuma, hanem az, hogy egy téren meglévő monopóliumát egy másik térre átkonvertálva ott versenyelőnyre, ne adj isten, monopóliumra tegyen szert.

    O, ez nem ilyen egyszeru. Egyreszt ha epp arra van szukseged, akkor azt allitod, hogy a Windows reszesedese mar csak 20% a szamitogep-piacon, tehat szerinted nagyon is messze vannak a monopoliumtol :); masreszt szerinted a Google-t miert nem buntetik azert, mert a Chrome-ot reklamozza a keresoje fooldalan? Vagy a Google+-t tolja a keresoeredmenyek mellett, es ezzel a Facebookot gyengiti?

    Vagy csak viccelsz, es valojaban erted, ugye?

    while (!sleep) sheep++;

  • pzstm

    titán

    válasz #40553216 #153 üzenetére

    annak a témának nem vagyok igazán szakértője, ezt akkor mermen kijelenteni magamról, ha valamiféle ilyen hatóságnál tevékenykednék esetleg....

    ez nekem már jogi dolognak tunic kicsit, sőt szabályozást is ismerni kellene, ami nem az én szakterületem :R

    iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

  • pzstm

    titán

    válasz #40553216 #180 üzenetére

    mi máson? :B

    Nálunk is Outlook van amúgy ;] :P

    iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

  • Dilikutya

    félisten

    válasz #40553216 #291 üzenetére

    Ez csak akkor igaz, ha használsz metrós app-okat. Ha végig desktop programokat futtatsz csak, mint én, bekapcsolás után nem látod a Start képernyőt többet. A 8.1-es frissítés után pedig soha többé nem látom. A Store-ból még egy programot sem töltöttem le, a Live ID-m is csak tesztelős gépen van rá beállítva, helyi felhasználóm van, és messzire kerülöm a Store-t. Gagyi a keresője, és vagy használhatatlan a kategóriánkénti böngészés, vagy csak iszonyat kevés app érhető el Magyarországról.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

  • Khan13

    senior tag

    válasz #40553216 #321 üzenetére

    Egyrészt nem végleges a böngésző sem, másrészt nyilván nem véletlenül nagyítottál, ezért a beállítást a modern felületűre is szinkronizálta (feltételezi, hogy ez a szándékod). A modern felületen is működik a ctrl+görgő (avagy persze a tapizás, ha olyan az eszköz), illetve a ctrl+0. Amúgy most a Prohardver! kezdőlappal leteszteltem, és nem állította át automata a modernt :D

    Ne személyeskedj.

    [ Módosította: Qru ]

  • zippofcy

    senior tag

    válasz #40553216 #324 üzenetére

    Ezek az MS fanboyok igazi vérpistikék.

    Miért fáj nekik az hogy a többség látja hogy a Metro egy szar, egy zsákutca? Hogy a Start menüt kiszedni értelmetlen öncélúskodás?

    Én elismerem a Win8 előnyeit (gyors boot, gyors működés, a szintén öncélú aero hiánya) használom is mióta kijött, már egyszer újra is aktiváltam.
    De hogy minősíthetetlen hangnemben szidnak mindenkit aki meg meri említeni hogy mekkora fos a Metro és ráadásul semmi értelme, meg legszívesebben warnokat meg banokat osztogatnának mindenkinek aki nincs hasraesve a vízfejű MS eme újabb "csodá"jától az minden normális ember zsebében kinyitja a bicskát.

    A 8.1 meg még szarabb lesz mint a sima 8 mert annak a hibáit NEM javítják ki.

    1. Metrót kiszedni a rákba, SENKI nem használja. Értelme semmi.
    2. Start menüt visszarakni.
    3. Idióta swipe-olást (gesture vagy milyen néven fut még) alapból kikapcsolva hagyni, akinek kell kapcsolhassa be.

    Csak ha ezeket megtennék kiderülne hogy a csili vili "új" oprendszerük egy sebességben optimalizált, aero mentesített Win7 amiért ennyi pénzt kérni pofátlan lehúzás.

    Aki a Win8-at használja az minek rakná fel a 8.1-et?
    Aki meg a Metro meg a Start menü miatt maradt Win7-en az pláne hogy nem fogja felrakni ezek alapján!

    A vérpistikék anyázhatnak, üzenem nekik NŐJENEK FEL ;] (és ha az MSnél dolgoznak legalább ne dicsekedjenek vele :P )

    Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

  • Khan13

    senior tag

    válasz #40553216 #324 üzenetére

    Már nem tudom mi volt a személyeskedés, és mi volt a stílusbeli probléma (Életem első moderálását kaptam :D )) Ha bántás volt benne, akkor elnézésed kérem, tényleg nem emlékszem már, hogy mit írtam két napja, de ettől még áll az amit a hozzászólásban írtam, hogy miért van úgy, illetve hogy nekem hogy működött amikor kipróbáltam.
    (hozzászólás írása közben eltelt sok idő)
    Megerőltetve az agyam olyasmire emlékszem, hogy előbb utána kéne nézni a dolgoknak és aztán szidni vagy hasonló. Ez nem csak neked szól, hanem mindenkinek. Na meg mindenre. Én sem kötök bele az Intel driverezéssel kapcsolatos hülyeségébe, pedig én is szívok vele, nem kötözködöm OpenSource fórumokkon (helyin vagy külsősön) stb, mert nem értek hozzá, akkor minek? Előbb mindennek utánaolvasok, aztán kérdezek. Ha valakinek beszólok, annak általában oka van, pl ugyanazt a zöldséget írja többször és több helyen. (vagy nem csak ő, hanem még pár hasonlónak tűnő felhasználó)

    (#325) zippofcy:
    Nem vagyok MS fanboy, szoktam szidni is őket elég rendesen, ha arról van szó. Minden nap metroval járok, eddig még nem vettem észre, hogy szar lenne, bár az M3 vonalra ráférne a felújítás az biztos :DD
    Azon is el kéne gondolkodni, hogy minősíthetetlen hangnemben szidnak az MS haterek is mindent és mindenkit...
    A Modern UI-t használják páran (ha eltekintünk a telefontól, akkor is), értelme főleg az érintőképernyőnél van, de nem érintő készülékeken is használható.
    Startképernyő van, ami sokkal többet tud, mint a menü. Nekem is szokatlan volt elsőre, de azóta ha Windows 7 elé ülök, akkor hiányolom. Szeretem egy helyen látni a dolgaimat és az értesítéseket.
    A gesztusos működés nekem sem világom, de az egység sugarú felhasználó meg nem találná meg a bekapcsolását. Amúgy nem futottam még bele olyanba, hogy véletlenül hoznék elő valamit egy mozdulatsorral.

    Ezek nélkül is egy teljesen felújított operációs rendszer, elég megnézni miket hozott mind felhasználói, mind vállalati oldalon. Plusz ott a WinRT API (nem keverendő a Windows RT oprendszerrel), ami a programozóknak ad nagy pluszt, és a következő Windows generáció (kb 2014 ősz, ha ez marad az ütem) már egységes lesz PC, tablet és telefon alatt (talán xbox-nál is, de ez utóbbit nem mondom biztosra)
    Hogy a 8.1-et miért rakná fel bárki? Amiért bármely másik frissítést is az aktuális termékre. Pár perce olvastam valahol, hogy a Windows 8 2023-ig lesz támogatva, a 8.1-et pedig két évig nem kötelező telepíteni. Utána sem tartanak pisztolyt a fejedhez, csak a támogatás lesz szegényesebb.

    Tudod, én nem vagyok vallásos ember, de elfogadom mindenkiét. A környezetemben van mindenféle keresztény, Jehova tanúja, Mohamedán meg még a jó ég tudja mi nem. Sok _térítővel_ volt összetűzésem, mert nem akartam megtérni hozzájuk, mégis életem egyik legjobb beszélgetése egy Jehova tanújával volt (azzal talán senkit nem sértek meg, ha azt mondom ők elég nyomatékosan terjesztenek), aki a végén azt mondta, hogy köszöni a beszélgetést, örül, hogy végre valaki olyannal beszélgetett, akinek érvei is vannak, nem csak szidta őket meg terelte a szót. Barátságosan köszöntünk el, és vele még szívesen beszélgetnék, kár, hogy nem tudok róla semmit.

    Ezzel arra akartam kilyukadni, hogy egymással teljesen ellentétes nézőpontú ember is tud beszélni valamiről fröcskölődés nélkül. Ezt most neked írtam, de lényegében mindenkinek szól, imádjon vagy utáljon _bármit_.

    (#328) Serricon:
    Ennyi :)
    Elméletileg marad a local user, vállalatoknál sem lesz elég sokáig MC Account a fő bejelentkezési mód. Az Enterprise 8.1 előzetest kéne megnézni, abban gondolom van helyi is. A telepítés előtt tényleg szólhatna, ez nagy hülyeség részükről.
    Miért váltottál vissza helyi felhasználóra? Teljesen jó offline a MS account is.

  • Воланд

    titán

    válasz #40553216 #333 üzenetére

    "Bár eleve viccesnek tartom pont a menüpontokból való kivételt, és billentyű+egérkombinációval való helyettesítését wgy olyan felületen, amit tapira csináltak."

    miert?

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

  • Khan13

    senior tag

    válasz #40553216 #333 üzenetére

    Csak az jött le, hogy nem néztél alaposan utána, mert akkor gondoltam nem írsz olyat, ami nem teljesen van úgy. Bár Preview terméknél én is láttam olyat, hogy két gépen másképp reagált valamire az adott szoftver.
    Ez a ne találja ki helyettem dolog olyan, hogy erre tart a fejlődés, még ha nem is mindig a megfelelő módon. (Én azt utálom nagyon, amikor valaki jobban tudja, hogy mit gondolok, mit szeretnék, stb, emiatt ismerősi körömben is volt némi elbeszélgetés)
    A menüpontokból meg pont azért is vették ki, mert tapizva méretet állítani nem onnan fogsz, hanem kézzel. azzal meg működik rendesen, mint a többi platformon. Azt pedig nem írtam, hogy olyat írtál, amit nem tapasztaltál, sőt, előbb írtam választ a tapasztalásodra (a beépített okoskodása a böngészőnek), és csak utána írtam hozzá az enyémet (hogy Ph! kezdőoldalával kipróbálva nekem nem csinálta), mindezt egy hozzászólásban.
    Egyébként sajnos még sok probléma van az IE11 előzetesével, nekem is sok előjött, pl gombok kezelése a weboldalakon, meg nem tudom már, de egy 4-5 dolog szemet szúrt. A fejlesztésének az iránya jó, ezek a hibák meg biztos javítva lesznek, mert az IE10 és előttiek sem csinálták.

    Tényleg nem emlékszem már, hogy mit írtam eredetileg, és a sértő mivoltáért még egyszer elnézésed kérem. Remélem tudunk érdemben kommunikálni ezután (is).

    (#338) woland_y2k:
    Egyszer volt egy ilyen nyers "van" válaszod a témában, nem tudom már hol, de egyértelmű volt a környezetből, hogy a startképernyőre gondolsz. Ami meg felfogható egy start menü++ -nak, ha valakinek így jobban tetszik.

  • Воланд

    titán

    válasz #40553216 #342 üzenetére

    meleg van, mi?

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

  • Khan13

    senior tag

    válasz #40553216 #342 üzenetére

    Az tény, hogy lenne még mit fejleszteni rajta, hogy tényleg mindenki számára könnyen kezelhető legyen egér és billentyűzet használatával is, de aki akarja, és nem utasítja el (mint sokan) azok rá tudnak állni. Hasonló ez az egész, mint a Vista szidása volt, ami érdekes módon nekem egy ócska gépen is bőven jól működött, és örültem, hogy az XP-től megszabadultam. Valóban nem tökéletes még az új felület, de nem az a megoldás, hogy kukázzák. Az irány jó, a megvalósításhoz meg részemről még adok időt.
    Mondjuk a teljes asztal elvesztésének nem örülnék, hiába nem is használom lényegében.

    A Modern felületű alkalmazások elég sok menüponttal bővültek az eredeti megjelenés óta, illetve a 8.1-re újfent, szóval az IE is várhatóan bővülni fog még.
    A valamire rászoktatás nem csak a Microsoft módszere, hanem lényegében minden vállalat ebből él. Irányítani a vásárlókat. Az irány mindig valakiknek tetszik, valakiknek meg nem, de a fejlődés is ilyen. Van aki az izzóra szavaz, van aki a LED-re, van aki a benzinre/dízelre van aki az elektromosságra stb.
    A tapi meg nem bukta, egyszerűen későn jött a piac komoly letámadása, és tipikusan elrontott marketinggel meg rossz árazással. Menni fog még bőven feljebb a részesedés. Sok cikkből kifelejtik, hogy pár országban hiányosak a készletek, illetve sok helyen nem is elérhető semmilyen formában. Na meg tegnap olvastam, hogy csak Microsoft Store-okban megvehető... Nem értem miért nincs nagyobb terítés. Az meg még okos húzás is lenne, hogy csak ők árulják a saját készüléküket, csak jelenleg már nem az, legalábbis nem így.
    Ezen az egér+billentyűzet felismerésen én is gondolkodtam már, lényegében ezt is eladhatnák egy "tőlünk neked mindenhol maximális élmény minden eszközön minden módon" címen. Majd jövő ősszel bedobják, mint spanyol viasz :D

    (#344):
    Nagyon sok ember nem szereti, illetve nehezen szokja az újdonságokat, ez pszichológiai tény. A marketingeseknek meg pont az lenne a dolga, hogy ezen átsegítsék a potenciális vásárlókat. De a marketing tipikusan nagyon gyengéje a Microsoftnak.

    [ Szerkesztve ]

  • Воланд

    titán

    válasz #40553216 #344 üzenetére

    igazabol tok mindegy. egy egyszeru kerdest tettem fel, te meg itt sirsz, mint a hadd ne irjam le micsoda, hogy "uristenem mar megint biztos le akartak trollozni".

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

  • Khan13

    senior tag

    válasz #40553216 #347 üzenetére

    Ezt a cikket kihagytam, másik jó párat olvastam, ismerem a számokat. A tapi nem bukta alatt arra gondoltam, hogy rengeteg már az ilyen készülék, főleg más rendszerekkel, és egyre több lesz az ilyen. Már a laptopok körében is terjednek a hibrid megoldások, szóval tetszik vagy nem, mindenhol érintőképernyő lesz előbb-utóbb, aztán meg gondolom holografikus technológia. Az elutasítás nagy része továbbra is az újdonság és a rossz marketing (meg a Pisti azt mondta, hogy sz@r, ezért biztos az) alapon történik. Akik szereztek ilyen készülékeket, azoktól azt olvasom (illetve akiket ismerek azoktól hallom), hogy nagy elégedettséggel használják. Surface RT-t és Prot is volt szerencsém kipróbálni, nagyon minőségi készülékek, és ha lenne tablet igényem, normális árazással beneveznék rájuk.
    Árilag meg a prémium kategóriát célozták meg (a termék az is), csak a rossz marketing, és a világ jó részén elérhetetlenség miatt megszívták. Ha ennyire idióták, meg is érdemlik. (Ahogy jó lenne ha terjesztenék a teljes szolgáltatású XBOX Music és Videó-t is a többi egyébbel együtt) Ha alapból olcsón ment volna a készülék, akkor olyan hatása lenne, mintha valami gagyit akarnának eladni.

  • Воланд

    titán

    válasz #40553216 #347 üzenetére

    csak nem akartam keso este mar megint azzal foglalkozni, hogy a tevedesedet javitsam ki. a marketingduma vegig arrol ment/megy, hogy egerrel es billentyuzettel is hasznalhato az uj felulet.

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

  • Khan13

    senior tag

    válasz #40553216 #352 üzenetére

    Nekem (és még sok embernek) az Android felülete nem tetszik. Az utolsó évben már több launchert is kipróbáltam, ami a WP felületét adja, illetve gyűjtöttem rá az alkalmazásokat, amik szintén. Fórumokat böngészve rengetegen gondolkodtak még így. Szerintem butaság csak azért megmaradni egy felületnél, mert 1x éve működik. Most hozzam fel én is az ilyenkor lerágott példát a Trabanttal és Ferrarival, vagy hogy még életszerűbb legyen Ford T modell vs bármelyik mai autó. Az is jó, de van akinek a mai jobb. (Ettől még lehet valakinek az a telefon felület jobb nyilván) Anno a DOS-ra ráhúzták a grafikus felületet, amit többször is megváltoztattak, behozták a start menüt, stb, mindig volt az aktuális csoport, akinek tetszett, és akinek nem, csak most sokkal információ és média intenzívebb világban élünk, így jobban hallható minden.
    A Microsoft környezetbe való csatlakozás szempontjából a WP 7, hát olyan volt amilyen (azt nem használtam), de a WP8-ra már ebből a szempontból sem lehet nagyon panasz, központilag vezérelhető szinte minden szempontból.
    A Vistat csak azért mondták a végén bukásnak, hogy végre lenyugodjanak az emberek, egyszerű marketing fogás volt, semmi több. Nem mellesleg (bár a felhasználókat ez nem érdekli) az ok a hardver gyártók hanyagságán és bénázásán múlott főleg, arról meg nem a Microsoft tehet. A Windows 7 azért lett jó megítélésű, mert addigra sikerült végre drivereket készíteni (+fejlesztések, optimalizáció, stb) Azzal bár nem értesz egyet, de hiába a nagy felhasználói bázis, a terjedés mértékének okát továbbra is tartom annak, amit írtam neked.
    Azt meg érdemes külön kiemelni, hogy egy prémium kategóriás termék nem tud a 30 ezer Ft-os droidos tabletekkel versenyezni, amíg az emberek nagy többsége ennyire árérzékeny. A Lumia 520 pedig nem véletlenül ér el remek eladásokat a telefonok között, mert azt sikerült belőni alsó piacra, de minőségi az eszköz és a rendszere is, ha valahogy kijönne egy ilyen tablet is, az üthetne, de még mindig a prémium a cél. A Surface 2 (vagy ami a neve lesz) új stratégiát is hoz. Hivatalos információ nincs, ezért nem mondok semmit, ne lehessen rám fogni, hogy félrevezetem a népet :)

  • Khan13

    senior tag

    válasz #40553216 #361 üzenetére

    A buildek felsorolásával nem mondtál ellent nekem. Már ha ez volt a cél. A 2003 alapjaira nem azt jelenti, hogy azt a kernelt kapta egy az egyben, hanem hogy a 2003 oprendszer volt az (új) alap. Rengeteg biztonsági funkció így került át a kliens oldalra is. (XP-re meg az SP2-vel) Az új NT verziószám meg a korszakváltást jelölte. Sok szoftver a verzió első számjegyét vizsgálta, és az alapján működött, oda is egy jelzés volt. Innentől nem lehetett csak úgy kernel módban futni meg full admin joggal, stb, na meg jött a WDM, WDDM, de nem kell gondolom ezeket sorolni.

  • Champipi

    senior tag

    válasz #40553216 #361 üzenetére

    tomtyi: "Inkább úgy fogalmaznék, hogy az Apple a felhasználói élményen keresztül megy a pofátlanul magas profitra."

    Ez önellentmondás: "pofátlanul magas profit"

    Hogy lehet egy profit pofátlanul magas?

    Ha pofátlanul magas lenne, akkor nem vennék meg.

    Ha meg megveszik és ez magas profitot eredményez a gyártónak, akkor a kereslet-kínálat törvénye szerint ez a magas profit teljesen jogos, és egyátalán nem pofátlan.

    Tehát amit kitaláltál szóösszetételt (pofátlanul magas profit) az egy önellentmondás szerintem.

    Magas profit jár mindenkinek, aki magas piaci igényt támasztó terméket tud gyártani!

    De ez tök magától értetődő kellene legyen mindenkinek.

    [ Szerkesztve ]

  • Champipi

    senior tag

    válasz #40553216 #371 üzenetére

    tomtyi: "végtelenül buta" szerinted rossz?

    Minden reggel hálát adok, hogy úgynevezett "végtelenül buta" telefonom van.

    Újjal vezérelhető, korrekt mobil nem volt a piacon, le is tartolátk, mint a szart, és amit megvesznek, azon nem pofátlan a profit. Ha nem vennék, akkor lenne pofátlan, hisz nem lenne indokolt ekkora profit százalék alkalmazása. Amíg viszik, mint a cukrot addig nem pofátlan.

    Arról nem is beszélve, hogy ha olyan elképesztően magas lenne a profit, akkor másoknak is megérné utánozni, mégsem sikerült, csak félig-meggis a Szarszungnak.

    Egyébként, ha a magas profit ráták ennyire izgatnak téged, akkor nézz utána, hogy a Microsoft mennyire durván jól keresett a licenceket a 90-es és 2000-es években. Szerintem ez sem volt pofátlan, hisz nem volt jobb, de még magasabb profittal dolgoztak, mint az Apple most.

    MS: 85% profit
    Apple: 40% profit

    Ha az Apple-re ellövöd a "pofátlan" jelzőt, mi maraqd az MS-re? :Y

  • Champipi

    senior tag

    válasz #40553216 #381 üzenetére

    Nem lehet, hogy azért vették az Apple-t mert nagyon jó volt használni?

    Nem lehet, hogy azért bukott meg most a napokban a Surface RT, mert rossz használni, béna az teljes birtoklási élménye?

    Nem lehet, hogy azért szopás a Win 8, mert rossz érzés használni?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák