Új hozzászólás Aktív témák

  • zippofcy

    senior tag

    válasz #40553216 #324 üzenetére

    Ezek az MS fanboyok igazi vérpistikék.

    Miért fáj nekik az hogy a többség látja hogy a Metro egy szar, egy zsákutca? Hogy a Start menüt kiszedni értelmetlen öncélúskodás?

    Én elismerem a Win8 előnyeit (gyors boot, gyors működés, a szintén öncélú aero hiánya) használom is mióta kijött, már egyszer újra is aktiváltam.
    De hogy minősíthetetlen hangnemben szidnak mindenkit aki meg meri említeni hogy mekkora fos a Metro és ráadásul semmi értelme, meg legszívesebben warnokat meg banokat osztogatnának mindenkinek aki nincs hasraesve a vízfejű MS eme újabb "csodá"jától az minden normális ember zsebében kinyitja a bicskát.

    A 8.1 meg még szarabb lesz mint a sima 8 mert annak a hibáit NEM javítják ki.

    1. Metrót kiszedni a rákba, SENKI nem használja. Értelme semmi.
    2. Start menüt visszarakni.
    3. Idióta swipe-olást (gesture vagy milyen néven fut még) alapból kikapcsolva hagyni, akinek kell kapcsolhassa be.

    Csak ha ezeket megtennék kiderülne hogy a csili vili "új" oprendszerük egy sebességben optimalizált, aero mentesített Win7 amiért ennyi pénzt kérni pofátlan lehúzás.

    Aki a Win8-at használja az minek rakná fel a 8.1-et?
    Aki meg a Metro meg a Start menü miatt maradt Win7-en az pláne hogy nem fogja felrakni ezek alapján!

    A vérpistikék anyázhatnak, üzenem nekik NŐJENEK FEL ;] (és ha az MSnél dolgoznak legalább ne dicsekedjenek vele :P )

    Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

Új hozzászólás Aktív témák