Új hozzászólás Aktív témák

  • tatabike

    őstag

    válasz lionhearted #243 üzenetére

    Szajkózod itt ezt a "kiragadod a részleteket" dumát, miközben Te is ugyanazt csinálod, már kezd unalmassá válni... :(( Csak Te nem a termelést meg a vállaltot húzod rá mindenre, hanem a saját igényeidet (iiletve az éppen nem lévőket) állítod fel érvként. Most akkor ki a funkcionális analfabéta?

    Felhozod, hogy más megvásárolja a kényelmet, azért használ W-t, erre meg pár sorral lejjebb odaírod, hogy "Ettől még van több szoftver/szolgáltatás is, amit megvásároltam. Mert vagy a hobbim, vagy a kényelmem szolgálja." Ha Te csinálod oké, a másik meg hülye.

    Benyomod ezt a linket a hibás érvelésről, miközben Te is ugyanebbe a hibába esel bele. Csak a saját példáidat hozod fel érvként, csak éppen azt felejted el, hogy a Te eseted, ahogy és amilyen szoftvereket használsz, az kb. az userek 5%-ára jellemző. De követeled, hogy fogadjuk el globálisan érvényes érvként. Hagyjuk már...

    Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

Új hozzászólás Aktív témák