Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Воланд #6 üzenetére

    Nyilván ez akkor lenne igaz, ha csak Te lennél az egyetlen "szakmai szűrő", csak éppen cikkek tömkelege jelent meg arról, hogy a Windows 10 updatek mennyi problémát jelentettek rengeteg usernél erről gondolom hallottál, biztosan az összes akinél problémákat jelentettek, azok a userek mind rosszul csináltak valamit... :)

    A Microsoft mint születő griffmadár megrázta magát, mint aki semmiről nem tud, rosszabb esetben pedig a hardvergyártó volt a hibás...

    (#11) woland_y2k

    Mi több nem egy VMware környezetben láttam, hogy frissíteni akartak Win 7-et Windows 10-re, és már a telepítés sem indult el, mert kiírta, hogy a VGA nem felel meg a Windows 10 "Magas és Kifinomult" követelményeinek. Legfrissebb VMware tools-al, és dedikált VGA-val direct path pass rout-al...

    Érdekes ugyanezen a VM-en grafikus munkát végeznek, a VM alatt 64 GB memória van, a komoly grafikus szoftverek futnak gond nélkül a Windows 10 nem... Ezek a véletlenek...

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz Воланд #38 üzenetére

    Win 7 -> Win 10 "Upgrade"-ről beszéltem, amihez elméletben, de gyakorlatban sem szükséges semmilyen ISO.

    Ilyet nem mondtam, hogy nem volt Insider program, de ez megint ilyen Microsoftos dolog volt. Amit úgy megszokhattunk a Microsofttól.

    Egyszer majd beáll a Windows 10 is, csak miért kell ezt eljátszani minden alkalommal, mikor Új Windows jelenik meg.

    Ha az MS előállna hogy elrontottuk és bocs, akkor nem lenne találgatás, magas lóról tesz a userekre, lehet azért van ilyen fogadtatása ezeknek a dolgoknak.

    Szerintem.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz Воланд #54 üzenetére

    Ezt mondtam én is amikor egyik topikban írtam neked, hogy az MS nem megbízható, mert egy új terméknél eltelik fél egy év is mire kialakul a rendszer, ami nem baj alaphelyzetben. Ezért nem annyira hiszem el amikor az MS azt mondja, hogy a rendszer ezt is tudja meg ezt is meg ezt is, Igen tudni fogja egyszer.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák