Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • this is life

    Ármester

    válasz Kryczek #49 üzenetére

    Szerintem nem valószínű hogy rossz volt a kamera,az olcsó kinai kütyükbe csak az ilyen minőségüek férnek bele ...Nem lenne ez rossz kütyü de az akksi igen csak kicsire sikeredett...A külső meg izlés dolga...

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

  • vond

    MODERÁTOR

    válasz Kryczek #49 üzenetére

    Szerintem is valami gond volt a kamerával... Úgy vélem, egy-az-egyben ugyanaz van benne, mint a 70w-ben... Ótvar, de azért messze nem ennyire...

    Ha van fény, és a téma kb. 1 méternél távolabb van, akkor valamilyen szinten értékelhető képeket készít... Persze egy közepes mobil már ennél is sokkal jobbat tud...

    Ezért nem is értem, hogy hogy a szarba' nem tudnak egy valamennyire értelmes kamerát belereszelni... Mennyibe fájhat egy minimál, 2-3 megapixeles, autofókuszos kamera egy 20-30 ezres telefonban? Csak mert általában sokkal jobbak, mint ami ebben a táblában van...

    Páromnak is hiába mondom, hogy - ha lehet - ne használja fotózásra a 70w-t, de egyszerűen rengeteg olyan helyzet adódik, hogy nem elérhető a fényképezőgép, vagy nincs idő elővenni, és olyankor mindig kéznél van a tábla... De azon kívül, hogy visszanézed a saját képernyőjén, nem sok mindent lehet ezekkel a képekkel kezdeni (és persze már ott is elég gyengék)...

    Sokaknak nem hiányozna a hátsó kamera, de nekünk pl. nagyon jól jönne egy vállalható példány egy, ezekhez a WayteQ-ekhez hasonlóan jó árban lévő táblában...

    VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

Új hozzászólás Aktív témák