Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sanzaa

    senior tag

    válasz G-Guts #44 üzenetére

    Én kb másfél hónapja nyomkodtam egy Xtab 100at. De az több alkalmazást meg sem talált a Marketen, amiket én nap mint nap használok a Defymen, vagy SD-ről telepítve hibásan futottak(pl a Robot Unicorn Attack, ami nélkül nem élet az élet:)
    Továbbá filmnézéshez szerintem jobb a 16:9-es képarány.

    [ Szerkesztve ]

    Lenovo Vibe Z2 Pro

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz G-Guts #44 üzenetére

    Én ilyen jelenséggel még nem találkoztam, bár csak pár tucat játékot próbáltam eddig ki.
    A programok, amik meg nem teljesen kompatibilisek, inkább megjelenítési (és gyakran vezérlési) anomáliákat generálnak, semmint skálázódnának a 4:3-as képarányon az általad említett fekete sávokkal.

    (#45) Sanzaa
    A képarány hitkérdés, erről nincs mit vitázni. Más a leányzó fekvése persze, h kevesebb alkalmazás van rá, de ez nem a technika hibája. Sztem is jóval barátibb a 4:3-as, nem véletlen van az etalon tabletben is ilyen.

    Ez a szélesvászon amúgyis f@szság sztem úgy általában. Egy moziban a több tíz méteres képátlónál kellően kitölti a látómeződ, de otthoni körülmények között szívom a fogam, mikor indítok egy filmet és azt látom, h a magassága még a 16:9-nél is kisebb. :W
    Láttam már olyan SD filmet, aminél a függőleges felbontás jóval 300 alatt volt a 720-hoz képest. Na most ez mi? Nem panorámában kéne filmezni... 5:4-es monitort használok és semmi pénzért nem cserélném le, míg tönkre nem megy, mert ilyet már nem is lehet kapni sztem. :N

Új hozzászólás Aktív témák