Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • |DavidWoody|

    tag

    válasz air #37 üzenetére

    Így utoljára , csak a tisztán látás végett :

    "Kérdésem arra vonatkozott , hogy miért lenne alternatíva egy 70ezer ft-s kínai tablet , mikor itt minden hozzászóló pontosan tudja , hogy rádobok még 30at és megvan belőle egy ipad mini , akinek droid kell az rádob még 10et és megvan egy Nexus 7 és még sorolhatnám reggelig. ( Arrol nem is beszélve, hogy mondjuk egy használt 3-4hónapos kütyü itt aprón mennyivel olcsóbb mint a boltban ) Az a kérdésem lényege , hogy aki össze tud dobni 70k-t egy tabletra , ami ugye majdnem annyi mint egy minimálbérre bejelentett komplett! havi fizetése , az miért nincs annyira "igényes" , hogy rátesz még egy kicsit és elkezd olyan gyártók között nézelődni , akikről tudja , hogy jó minőségű anyagokat használnak , jó SoC-okat tesznek a gépeikbe és ami ugye a legfontosabb , hogy VAN support , érkeznek frissítések , van garancia stbstb."

    Ezt így érted ? Nem 70et mondtam , azt mondtam , hogy aki akar 70ért , talál normális tabot , de aki 70et rászán , az szerintem rátud még egy kicsit. ( ELSŐ mondatom olvasd el párszor )

    -woody-

Új hozzászólás Aktív témák