Új hozzászólás Aktív témák

  • Ixion77

    őstag

    Ma kipróbáltam ezt a Tab-ot a Wayteq főhadiszállásán, a Gubacsi úton. A kijelző szép, talán a színek picit fakók, de ez lehet hogy csak a fényviszonyok miatt tűnt így. A kütyün 4.2.2. volt, én mégis éreztem lagot gépeléskor, és böngészéskor egyaránt. Nem vészes, de észrevehető. A gyári böngésző és a chrome scrollozáskor egyaránt akadozik egy picit ahogy rakja össze a képet (először homályos, aztán élessé válik), de egyáltalán nem vészes.

    Utána az Aréna Plázában volt dolgom, ahol beugrottam az Apple Store-ba. Megtapiztam az Ipad minit, és az Ipad 2-t amik ugyan nem akadoztak, viszont a böngésző jóval hosszabban gondolkodott mielőtt egy oldalt megjelenített. Ha viszont már egyszer végre megjelentett, utána már nem akadt. Ezeknek az Ipadoknak a felbontása számomra egyaránt elfogadhatatlanul kicsi volt. A betűk csúnyák, az élek homályosak. Az Ipad 3 kijelzője már rendben van, a színek szépek, az élesség jó, nem fárasztja a szemet.

    Összességében szerintem az Ipad2-t veri a Wayteq xtab 100 qcr, viszont jóval olcsóbb annál, így ár/érték arányban egyértelmű nyertes. Az Ipad3 jobb nála, de messze nem annyival amennyivel drágább.
    Az érintéskori mikrolag engem zavart, de az átlag felhasználókat szerintem nem fogja. Lehet, hogy még tudják is majd javítani később szoftveresen.

    "Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

Új hozzászólás Aktív témák