Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz DigitXT #18 üzenetére

    Ezzel az ifj. Vér Istvánnal találkozott már valaki? Csak mert olyan sokan hivatkoznak rá, de még senki se látta.
    Aki ebben az árkategóriában nézelődik az már tudja, hogy mit akar.. és nem rántottát sütni a kupakon.

    Egyéb iránt, a játék vízzel amúgy se hűtöd le normálisan még sima léggel se igazán lehet.

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz t72killer #23 üzenetére

    Soha nem a radi méretével van a gond, sokkal inkább a blokk hőleadó képessége és a pumpa vízszállító képessége szokott áldozatául esni a kompaktságának.. ami viszont baj.

    (#24) DigitXT Én az i7-es procimat járattam hűtés nélkül, kutya baja. :D Tény, hogy csak annyi időre míg bejött a bios (alaplap ellenőrzés céljából) Szóval.. lehet, hogy csak simán rosszul mérte fel a helyzetet. Durván. (Nekem X1950 Pro-m volt, világ életemben vágytam egy 1950XTX-re.)

    (#26) [CsuCsu] Azt már nem nevezném játék víznek.. hisz minden alkatrésze külön-külön is kapható. Normális pumpával, normális blokkal, értékelhető vastagságú csővel. Az nem játékvíz, de az ára is pont annyi mintha magadnak építenéd.

    (#32) t72killer Én is így használom, csak nekem épített vizem van és RX480-at hűtök vele :D 280-as slim radi a ház tetejében, 20-30%-os terhelésig simán elég a kéményhatás és a vizem is megáll 38-40 fokon a 27 fokos szobában.

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

Új hozzászólás Aktív témák