Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atos23

    senior tag

    "Fölfelé siettem az iskolába, bár már nem is tudom miért indultam el, semmi kedvem nem volt az öreg unalmas órájához. "

    Nooo, hát a suliba csak be kéne járni :D

  • Atos23

    senior tag

    Egyetérek az előttem szólóval.

    Szvsz jah, az ilyeneket el kell felejteni mindenképpen. Egyrészt ha már beszéltél vele az érzelmeidről, már nem kezel a csajok 99%-a a későbbiekben férfiként, csak maximum "barátként".
    De ez nem azért van, hogy Te lehess a következő kapcsolata, és addig ott légy csendben készenlétben. Nem leszel már sohasem a következő kapcsolata. Tehát amint elmondtad az érzelmeidet, azzal együtt gyengének mutatkoztál, és elvesztetted a titokzatosságod, elvesztetted azt hogy küzdeni kelljen neki érted, hogy megismerjen és kiismerjen. Ha Interneten mondtad el, az a lehető legrosszabb, hiszen az Ő szemszögéből nézve még arra sem voltál képes, hogy bátran kiállj elé.
    S Ha már úgy mutatja, hogy barátként kezel, akkor azt is csak azért teszi, hogy ne tűnjön a csaj maga egy szívtelen rib@ncnak, és ne mondj róla bosszúból rosszakat. Tudom, úgysem mondanál. :)

    Innentől kezdve elmúltak a kedélyes séták, a kocsmázások, bulizások, netes éjszakába nyúló beszélgetések, és amint tud lekoptat. De mindenképpen olyan ürüggyel koccol le, hogy Te érezd magad szarul. Minden nő ki tudja alakítani úgy a dolgokat, hogy mégis Te cseszted el a fennmaradó barátságot is. Innentől kb. annyit fogsz érni neki, mint számodra a 49 kilóról hirtelen 160 kilóra hízott bájos leányzó. Súlyos teher, akitől gyorsan szabadulni kell.

    Van néhány csaj, aki mégis meg akar kapni, ha nem fogadod el a barátságot, sőt, még te akarod hirtelen lekoccolni, de ez nem a többség! Mert ilyenkor a saját magad lelki erejéről, büszkeségedről, határozottságodról teszel tanúbizonyságot, ami vonző a nőnek. Ha elfogadtad a barátságot, akkor egyenlő vagy a csahos kiskutyával, aki lelki biztonságban érzi magát, hogy még nem szakadt el teljesen Úrnőjétől :)

    Az a csaj nem azért szemezett veled anno, hogy barátok legyetek :)

    Szóval nálam ha bármikor felmerül egy apró jele is annak, hogy max barátság, jelzem neki, h köszönöm, de Barátokkal egész szép számmal rendelkezem, ő már nem illik bele abba a társaságba. S jön a következő, mint a busz.

    Bocs a néhol kemény szavakért, de inkább legyen valami őszinte, mintsem szépre formált.

  • Atos23

    senior tag

    válasz Django00 #9 üzenetére

    Két kedvenc mottóm van erre:

    - Úgy szép az élet, ha zajlik

    - Ami nem öl meg, az megerősít.

    ;)

Új hozzászólás Aktív témák