Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz vicze #19 üzenetére

    Én pl. Arto Nummela-ra és Florian Seiche-re gondoltam a Sales&Marketingről. (utóbbival találkoztam is többször).
    Ill. elég szoros lesz az együttműködés a Nokiával, nem csak a brandet adják, hanem a Tech fejleszt is majd a HMD-nek, minőségellenőrzés, board member is lesz, ha igaz stb.

    "Pont ugyanazok dolgoznak HMD-nél mint akik az MS-nél, mitől változna bármi is? "
    Nem lesz ott az MS, aki elb* beleszóljon, és elrontson mindent. Ez bőven elég. Amióta az MS megvette a Devices-t, csak kirúgott, rombolt, és akadályozott. Brute-force módon akarta ráerőltetni a telefonbizniszre a szoftverbizniszben bevált dolgokat. Csak hogy tök más piac, de ez nem esett le nekik. Fel is adták. Na mindegy.
    Most ezek az emberek újra azt csinálhatják, amihez értenek, az MS nyomása nélkül. Én pozitívan látom a dolgot. Nagyon nem lesz egyszerű dolguk, de az alapok megvannak hozzá, úgyhogy már csak a vak szerencsén múlik a siker :)

    Akik meg a vietnámi gyár eladásával a FIH-hez kerültek (Foxconn leány) azok is volt Nokiások. Itt nyilván nem a sori dolgozókra gondolok, ott nem hiszem, hogy annyira pörög a Nokia életérzés :)

Új hozzászólás Aktív témák