Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mikeee89

    senior tag

    válasz gerii #1 üzenetére

    Munkahelyi gépeken is Mcafee volt, hát mekkora szenvedés volt eltávolítani.

    Első eset, uninstallerrel letörlöm, és utána maradnak még mindig a folyamatok meg a szolgáltatások közt maradványai. Pucolgasd a registry-t már ha engedi, meg eltávolító szarokkal próbáld törölni, extrém esetben a mappáját törölgetve, mert egy kazal szemetet hagy maga után.

    Második eset, nem engedi törölni magát mert használatban van (ne basszz), ilyenkor parancssorból kényszerített törlés, 2 féle eszkábált gyári eltávolító futtatása legalább 2x, aztán restartok egymásutánja.

    A fő baj vele az, hogy az anniversary windows 10 inkompatibilis vele és indulásnál kékhalállal eldobja magát a gép. Na hát kitéptem pár szál hajam mire eltávolítottam és maradt helyette a beépített defender.

    Soha többet nem akarok ilyen vírusírtót látni!!!

  • kovy79

    őstag

    válasz gerii #1 üzenetére

    Tökéletesebben én sem tudtam volna megfogalmazni! :R
    Emlékszem, sok ismerősöm akkor szokott le a next->next->next telepítésekről (és olvasta el, mit is telepít), amikor ezt a szart kb minden installer tartalmazta és feltelepült kb minden mellé.
    Ez a szar indította el a "mellékesenfeltelepül"/"szoftverkapcsolás" divatot és utána tényleg rémálom volt leszedni.
    Akkor sem kellene, ha fizetnének a használatáért...

    [ Szerkesztve ]

    ''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

Új hozzászólás Aktív témák