Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz Puma K #95 üzenetére

    Mielőtt elindítottam volna, kiléptem Steam-ből és minden másból. Fogtam indítottam egy "memória tisztító" programot, ami szinte lenullázta a memóriahasználatot majd újraindultak a programok amiket futottak (fontos, állandóan futó progik) és indítottam a Vindictus-t.
    Belépek, kiválasztom a karaktert, nyomom a Start-ot, erre kiírja, hogy hacker programot detektált :D (kurva jó!)

    Kiléptetett, majd bejött egy magyarázkodó ablak amiben leírhattam mi is történt :DDD

    Újraindítottam a gépet, indítottam a Vindictus-t, és elkezdtem játszani egy 1lvl-es karakterrel, eljutottam 3lvl-re, majd mikor harmadmagammal küldiztem, fogta és bedobta az engine error-t:

    Utána jött a szokásos crash report, amiben leírtam az első hacker program detektálást és taglaltam nekik, hogy laptopról játszom ami futtat a háttérben egy csomó programot (kamera, bluetooth, Wi-Fi, stb-stb) és valamint rengeteg engine error-t kapok és a gépemben 2 GPU található egy Intel HD 3000 és egy Nvidia GT555M.

    Remélem foglalkoznak majd a reportjaimmal, mert kb mióta fent van a játék és kapom az errorokat vagy 15-öt elküldtem.

    Nagyon tetszik a játék, de lehet hogy hanyagolom míg nem lesz egy asztali gépem újra...

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák