Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Duck663

    őstag

    válasz arn #25 üzenetére

    Hát ez az, ezért írtam, hogy csak, nincs agyonhasználva, de mégis 100-240MB/s már csak az olvasási sebessége (írás se több).

    Ebben az esetben nem lesz külön SSD gari, a konzolra lesz egy gari, de ha elszáll az SSD akkor csere helyett a konzolt cserélheted! Simán elfordulhat gyors degradáció, ami után a játékok már nem úgy fognak betölteni, ahogy kellene.

    (#27) Abu85: Igen ám, csakhogy ez kicsi. Legalábbis a játékokhoz képest, plusz nem tudod, hogy az OS mit és hogy használ. 100GB mondjuk egy játék akkor ráfér 6, és slussz. Ha több játékot akarsz akkor vagy plusz SSD vagy telepítgetsz. De még mindig nem tudod, hogy az OS milyen terheléseket ró majd az SSD-re, lehet a játékok nem, mert mondjuk nem telepítgetsz sokat, de majd az OS kinyírja, és akkor cserélheted a konzolt, nem lehet csak az SSD-t. Egyáltalán nem jó, nem tetszik az, hogy az alaplapra tették az SSD-t.

    (#28) siposz: Attól hogy használod! :) Én sem vágok minden nap videót, tényleg nagyon óvatosan használom, mégis valamiért nagyon használódik.

    Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

  • Carlos Padre

    veterán

    válasz arn #97 üzenetére

    Ezt majd meglátjuk gyakorlatban, mindkét gép hasonló fogyasztású, de a PS5 vissza tudja venni a teljesítményt ha nincs rá szükség, valamint jóval nagyobb és szellősebb hűtést kapott, míg az Xbox egy elég zsúfolt szerkezet relatíve kicsi bordával és folyamatosan full power megy ha kell ha nem.

    Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Új hozzászólás Aktív témák