Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anulu

    félisten

    válasz Mate #10 üzenetére

    ezt p*fázom, mióta megjelent :) a metrotól hülyét kapok, de ami a motortérben van, azt nagyon szeretem!

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

  • BlackDesert

    tag

    válasz Mate #10 üzenetére

    1. Te is tudod, hogy a programok többsége miatt kénytelen a windowst használni..
    1.2. A windows 7 támogatása 2015 tavaszán megszűnik
    1.3. Ebből következik, ha tetszik ,- ha nem váltanod kell ,mert nincs más alternatíva.

    (Most azzal érvelsz majd, hogy használjak osx-et, linuxos, egyéb os-t.. Mint írtam, a szoftveres támogatottság miatt nem lehet, másrészt anyagi okokból sem)

    2. Neked nem fontos, hogy milyen környezetben dolgozol, de nekem inspiráló lehet az asztal környezete is.
    2.1 Windows 8 újítása? Olyan érdembeli dolgokkal amik valóben megkönnyítenék a dolgomat nem találkoztam. Stabilnak,- stabil, de már a win7 is ilyen volt. (De, Te milyen újításokra gondolsz amit az átlag júzer kis is hasaznál?)

    Az, hogy Ti elégedettek vagytok a látottakkal, még nem kötelez arra, hogy én is beálljak a sorba.

    (#20) 3ye: az osx-ről

    Lehet, hogy ugyanúgy néz ki már hosszú ideje és csak finomíthatják a külsőt, de a lényeg a motorban van. Mondd, Te tényleg nem érdeklődsz más os-ek íránt csak kíváncsiságból is, hogy ezt tudd? Keress rá a yosemite-re yutubon. A videó is magáért beszél. Mewllesleg a dizájnja szép letisztult, azt kár nagyon javítgatni..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák