Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jopeter

    csendes újonc

    válasz Gerasz #716 üzenetére

    Szívesen!

    Én ezt tapasztaltam bár valóban a vhs kisebb felbontás, de úgy emlékszem erősebb a jelkimenet s-vhs porton, színek stabilabbak vacak kazinál is.

    A kommersz panasonic videomagnók 1996-2000 év körüli verzió jobbak képben náluk( élénk szín, élek is jók, nincs fátyol ), kivéve a fix "cvc" verziósok, ha kikapcsolható az még jó.Ha on-ban van, akkor tesz egy fátylat a képre. Elvileg ez egy képkorrekció, mely a fej és szalag kopottságából állítja be "jól" a képet számunkra..., eddig a gagyi panától a csúcsig egyiknek sem volt szép ettől képe...vélem.
    Utána a jvc magnók, a "best picture" funkciójával lenyomja.Ha meg tbc is lesz benne már korrektor is jó felvétel esetén elhagyható...talán szerintem.Ezek mega ritkák, de látni 20-40e közt....itt is hirdetnek 100-ért, de az nevetséges.

    A neten most van kínálat rendesen tbc hdd-dvd rögzítőkkel. 8-20e közt vannak.Én 12-ért szereztem pioneert távval, szinte új, hibátlanul rögzít hdd-re, kiír dvd-re menüvel akár, amit lehet fabrikálni.Egyetlen hátrány a dvd lemez méret ( 4,7GB ) bár ott is van felezés felvételnél ( LP )..stb.Ha ügyes az ember, akkor rögzít legjobb minőségben a 160gb-os hdd-re vagy nagyobbra-kisebbre, kikapja utána a készülékből, pc-re köti és megszerkeszti arról-ez még kísérlet lesz...egyszer, mert ezzel még nem játszottam annyit.
    A táv az elengedhetetlen a beállítások miatt! A panasonic is csinált tbc-s rögzítőt.

    Mondjuk ez a jó, hogy "hulladékok", mert így olcsón eladják sokak csak nagyon nagyon szemfülesnek kell lenni ;)

Új hozzászólás Aktív témák