Új hozzászólás Aktív témák

  • ribarszki

    őstag

    válasz J.C.G. #31 üzenetére

    Azért nagy politikus vagy :K Látom érdekel a téma, de pár dolgot tisztáznék.

    1, Azt írtam, hogy az otthoni vezetékes porszívókat helyettesíti. (Az otthoni porszívók kb. 95%-a 20.000 és 50.000Ft-os ár közé esik.)

    2, Erre írtad, -tényleg magasra téve a lécet- hogy jó lenne egy C3-as Mieleve összhasonlítani, ami a háztartások kb 1%-ban van. De pont betaláltál, mert C3 Totalcare gépem van itthon 7éve.

    3, Most pedig már a 250.000-es Miele Electronál tartunk. Szépen tudsz felfelé alkudozni :C

    De ok, legyen az ár alapján. (Amúgy én is ezt írtam az előbb, hogy a Miele Electro lenne a konkurencia szőnyegen) Szóval ha azzal vetnénk össze mi lenne? Szőnyegen eltűnne a Dyson minden előnye. Sőt a Miele Electro valószínűleg még a Dysonnál is alaposabb. És ennyi. Ugyan úgy ott a madzag, a kb 2-3kg-os eletktormos fej. És nincs motoros keménypadló fejed, se motoros mini matracfej.

    Ha ár alapján állna egymás mellett a C3 electro és a V15, gondolkodás nélkül a Dysont választanám. Mert sokkal praktikusabb, egyszerűbb, és kemény felületen továbbra is jobb a fluffy fejjel.
    De ez saját vélemény, saját felhasználási szokásaimhoz.

Új hozzászólás Aktív témák