Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shad0w

    senior tag

    válasz Tsebacsi #59 üzenetére

    Az a bajom, hogy mélységesen lenézed a PH!-t, egy szarhalom az egész és közben azokat köpködöd akik ezt leírják. Mármint én ezt hámoztam ki.

    Referenciák:
    #11: "Aki ez alapján az ajánló alapján rohan a boltba megvenni a terméket azt sajnáljam? Mert ostoba és nem néz utána..."
    Magyarul: aki PH! ajánlást megfogad az ostoba

    #24: "Ezek a szponzorok ezt várják el, hogy az épp akciós termékeiket reklámozza az oldal. Ha nem tetszik, tessék havi szinten annyival támogatni őket amennyi a fennmaradáshoz szükséges, vagy pedig tsss."
    Támogattam* havi szinten annyival amennyit kértek mégis kint van ez az írás ezzel a tartalommal. Nem létezik az az opció amiről beszélsz. Te is pontosan tudod, hogy mi van a prémium tagságban, jobban mondva mi nincs benne (a szombati HW ajánló) és mégis azt mondod, hogy ha fizetsz akkor más lesz. De nem.

    Nekem semmi bajom a cikkel, csak veled. Nem létezik az amiről beszélsz. Meg hogy lehet az, hogy nekimész annak akinek pontosan ugyanaz a véleménye mint neked?
    Miért ekkora bűn ha valaki beírja a fórumba, hogy valamiből talált jobb árat? Vagy ha azt mondja egy laptopra, hogy fabatkát sem ér és nem igazán kéne ajánlgatni (visszakanyarodunk az ostoba PH! olvasókhoz)?

    *2 év prémium tagságot kifizettem, de időközben lement a szinvonal és már nem támogatom őket. Erről nem fröcsögtem sehol, szimplán nem fizetek. Ennyi. A lényeg, hogy hiába fizet valaki külön, konkrétan nincs jelentősége ha a hétvégi HW ajánlót nézzük.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák