Új hozzászólás Aktív témák

  • petya2000

    csendes tag

    Sziasztok! :R

    Érdeklődtem már egyszer néhány dologról a telefonnal kapcsolatban...
    Továbbra is rendszeresen olvasom a hsz-okat és még mindig belefutok scrollozási hibába, nem megfelelő üzemidőbe, mostanság már a jack csatlakozó gyengeségére utaló írásokba, voltak akik mát el is adták...
    Ok, hogy nyilván azok fognak ide írni, akiknek gondja van a telóval, de azért elég alapvető dolgok ezek és hát kicsit elveszik az ember kedvét. Redmi 3-at szerettem volna venni, azon nem is filóztam volna, de a rohadt B20 hiánya miatt sajnos nem vállalható. Így kerültem ide a Vernee-hez.
    Ami még szóba jönne nálam (arénás tesz illetve vélemények alapján) a Lenovo P70.
    Tudom, hogy közel egy huszassal több lenne, de van pár dolog, ami kicsit arrafelé csalogat mint pl a bivalyabb akksi, kevesebb panasz a telefonról. DE nem tudom, hogy a problémák pl a Vernee -nél mennyire általánosok, vagy csak itt a fórumban vannak e "felnagyítva". Kár, hogy nincs a közelemben senkinek sem, mert így nagyon nehéz dönteni... :U

    Nekem egy megbízható, stabil, gyors, 4g képes, mondhatni átlagos kamerával szerelt telefonra lenne szükségem és lehetőleg ne kelljen naponta tölteni. :-/
    Kijelző időben kb 2-3 óra/nap, inkább zenehallgatás zsebben fülessel kb 6 óra.

    Ezzel kapcsolatban mi lenne a véleményetek kedves fórumozó társak. Megéri az árkülönbség ? Megbízhatóbb lenne a Lenovo (ami szinte motorola ugyebár) ? Összehasonlítva a két telót, minőségibb esetleg ?
    :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák