Új hozzászólás Aktív témák

  • callmeakos

    veterán

    LOGOUT blog

    Nekem van olyan sanda gyanúm hogy a hardveres korlát miatt nagyon nem egy bíztató dolog egy a konzolos VR.

    A MS szépen előadta magát, de a leírtak alapján messze nem túl rózsás a helyet. A Sonynál meg ha lehet még nagyobb a gáz. Mert míg a Microsoft egy egész szegmenst áldozott az AR-nek meg a VR-nak, addig a Sony 1 perc alatt lerendezte a Morpheust. És azért mondom hogy kakiban vannak, mert a MS látszatmegoldással próbákozik, míg a Sony nem. Látszik hogy a Morpheus egy teljesértékű VR eszköz akar lenni, de egyszerűen annyira nem jutnak egyről a kettőre hogy az valami hihetetlen, és ráadásul méretes lemaradásban vannak nem csak az Oculushoz, de még a Vive-hoz is, a Sony pedig már évek óta tököl a Morpheussal.

    Persze dobálgatják itt a szép számokat hogy FHD, 60fps, meg valami olyat is hallottam hogy 120 hz ami akkora baromság mint ide lacháza. Ha jól olvastam egyébként működik a cucc, csak a látószőggel van gond. És itt lett volna az esély hogy virítson valamit a Sony, de nem.

    All→M8

Új hozzászólás Aktív témák