Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frawly

    veterán

    válasz Béééla #6 üzenetére

    Mondjuk ehhez lámaság és nemtörődömség kell. Én minden 1-2 hónapban másik háttérképre váltok, ez azzal is jár általában, hogy asztali-ablaktémát is megváltoztatom másik színűre, ami ahhoz a háttérképhez illik, igaz nem Windows, hanem Linux. A stock háttérkép az, amit azonnal lecserélek bármilyen OS telepítése után. Az is jó gyakorlat, ha valaki slideshow háttérképeket állít be, és minden x percenként random cserélődik neki.

    Meg be van állítva, hogy 10 perc után energiatakarékosra kikapcsol a kijelző. Nem OLED, sima LED LCD laptop kijelző, de úgy vagyok vele, hogy a retinámba ne égjen bele a nyomorult háttérkép, meg egy idő után baromi unalmas és monoton mindig ugyanazt bambulni. Az energiatakarékosság meg nem is áramspúrolás miatt van bekapcsolva, hanem minek menjen és használódjon a kijelző, ha egyszer nem vagyok előtte és nem használom? Áramszámlában úgy sem jelentkezik, de a kijelző élettartamát kitolom vele. Még sose egy kijelzőm sem égett be, vagy ghostosodott, se CRT, se LCD, se LED LCD. Plazmám, OLED-em nem volt még.

  • Chaser

    titán

    válasz Béééla #6 üzenetére

    gagyi volt, ennyi, minden gépemen fix a tálca, volt amelyik 24/7-ben ment és nem égett be semmi

    szerk:
    Jaffafa
    sokaknál megy egész nap, és mivel alapvetően tv-ről van szó az bajos ha pont tv funkcióra nem lehet használni:)
    az meg marhaság, h nem tv műsorokra való, mert mindenki arra használja amire akarja - én speciel nem nézek tv-t, de van aki igen -
    qled egyébként nem olyan gagyi, jól megnézegettem egy samsungot, elég impozáns volt - az ára is -, azért inkább oledet vennék én is

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák