Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz Hopkins95 #631 üzenetére

    Senki nem mondta, hogy egyszerre vedd meg őket, én is tavaly PC-t újítottam, idén a konzolt fogom cserélni. A konzol utána 4-5 évig nem kér enni, max játékot veszek rá. A PC is kibír 2-3 évet proci/VGA csere nélkül, bár ha gyakrabban cseréled, egy-egy cserénél többért tudod eladni a régi vasat. Nulláról(vagy valami ősrégi nullát érő PC cseréjekor) valóban nem sokaknak fér bele mindkettő egyszerre, én is kétszer meggondolnám(és utána alighanem a konzolt ereszteném/napolnám el).
    A WQHD felbontás és a VRR hiánya mondjuk gáz, bár én még nem láttam WQHD TV-t, és a konzolokat alapvetően TV-khez szánják.
    A VRR egy fokkal gázabb, mert mindenki tudja, hogy az AMD hardver alapból támogatja a FreeSync-et(HDMI2 és alatta is), és pluszban a HDMI 2.1 VRR-t is.
    Abban biztos vagyok, hogy a VRR-t támogatni fogja egy FW frissítés után(remélhetőleg 0-day) , arra már nem vennék mérget, hogy a WQHD-t is, tekintve hogy tudtommal már a PS4Pro se támogatta, pedig annak is volt hozzá ereje.
    Ha minden áron WQHD-ban akar valaki játszani, inkább vegyen Xbox Series S-t 300 dodóért, az arra van tervezve és legalább olcsóbb is. A Sony meg bizakodhat, hogy nem túl sokan lesznek ezzel így... de magának főzi, egye is meg.

    update: azért az Unreal Engine 5 techdemót csak sikerült PS5-ön 1440p-ben futtatni... szóval nem tudom...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák