Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Sanya #167 üzenetére

    Nincs szemellenző. Vélemény van. Attól hogy kedvelem az Nvidia kártyákat. Látod akkor kettőnk között az a különbség, hogy én veszek és használok AMD kártyát.
    Aki bejár Nvidia vagy AMD topikokba az tudja hogy mindíg RT mellett voltam. Nem azért mert Nvidia hozta be, hanem mert tudom és látom mire képes mert évek óta foglalkozom vele,3DS és kapcsolódó szoftverek kapcsán.
    Az hogy tegnap erről nem jött infó nekem csalódás, mert az új gyorsítótár elméletileg orvosolja a sávszélproblémát, ha jól sejtem a működését. Meg csak nem is kártyának szól, hanem a bemutatónak, de ezt is nehéz megertened.
    A 3080 Nem 500 hanem 700$ lenne hivatalosan. Az hogy te nem láttál ebben a topikban kritikát az Ampere re vonatkozóan nem azt jelenti hogy máshol nem fogalmaztam meg ezt már és írtam le ezerszer hogy a zöld oldalon gáz volt a launch. Úgy látod fáj nekem ebből bármi is?
    Mi az amit ahozzászólásomból jogos kritikaként fogtál fel és mi az amit frocsogő fanboy számlájára? Mert az első számlájára.semmit nem tettél az biztos. Részemről off veled.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák