Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Kendek #48 üzenetére

    Ez okés, csak míg én a kollégiumban lakom, nem lesz annyi helyem, egy egy nagy 4K-s tévének helyet szorítsak. Szóval most van egy 27 colos 1440p monitorom a PC-hez, amire akár konzolt is lehetne kötni és úgy játszani. Nekem ez a monitor jelenleg kiváltja a TV-t, szóval nincs is szükségem még egy jó darabig TV-re.

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Kendek #48 üzenetére

    "Ezek a játékkonzolok alapvetően TV készülékekhez vannak."

    De ez, hogyan magyarázza, hogy egy halál egyszerű opciót miért nem tesz lehetővé a Sony? Biztosan fog, csak ehhez megint az kellett, hogy a Microsoft csinálja meg előbb (mint a külső HDD-re telepítést és hasonlókat).

    (#50) Carasc0: Annyira aranyos, mikor valaki egy hiányosságot ennyire véd. Ez egy annyira apró dolog, hogy a Sony ezer százalék, hogy a közeljövőben szállítja majd ezt is egy frissítésben, de a gáz inkább az, hogy eddig pont nem érdekelte őket a saját közösségük egy valamekkora százaléka.

    Elmondom miért játszik valaki 1440p monitoron vagy úgy általában véve monitoron konzollal:

    1.) Nincs TV-je. Ne firtasd, nincs és kész.

    2.) Egy helyen van a játékos részleg, így PC és konzol is ugyanott foglal helyet a háztartáson belül, ugyanazon a képernyőn használja őket.

    3.) Alapvetően TV-n játszik, de amikor az foglalt, egy HDMI splitterrel átdobja a képet monitorra (én is most fogok egy splittert venni, ha a barátnőm nézné a sorozatait, én elvonulok a gépemhez játszani).

    4.) Mert csak... ne kelljen már megmagyarázni és letorkolni valakit, hogy vegyen inkább TV-t. Ő sem szól be neked, hogy melyik oldalra fésüld a farkadat, mert ez egyéni ízlés dolga.

    Hozzáteszem a nagyon olcsó 4K UHD TV és a drágább gamer monitor között ég és föld a különbség, ha játékról van szó. Az egyik egy belépő modell, gyenge tudással, gyakran elég gyatra input lag teljesítménnyel, míg a másik egy felsőkategóriás gaming eszköz. Nem az ördögtől való egy jó PC mellé konzolt is venni (és tegyük hozzá, hogy ez a kör egészen biztosan nem Xboxot, hanem inkább PS4-et fog venni).

    [ Szerkesztve ]

  • Fecko_78

    tag

    válasz Kendek #48 üzenetére

    Ne felejtsd el, hogy lesz bill. + egér támogatás az X-hez.A pc-s táborból sokan átpártolhatnak vagy vehetnek egy xbox-ot játékra.A tv meg sem közelíti a mostani csúcs monitorok válaszidejét.Így viszont monitor előtt bill+egér kombóval már egy egész jó alternatíva lehet a konzol a gamerek számára.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák