Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csak belenéztem a PS4 Pro reddit topikba és el vagyok szörnyedve, ahogy a PS4 Pro fanok megmagyarázzák, hogy miért nem kell és nem lesz PS4 Pro 1440p felbontás támogatás. :N Komolyan, ez vicc! Én nem tudom mit nem lehetne ezen megcsinálni, PC-n két kattintás és olyanra állítod be a felbontást, amilyenre csak akarod, sőt, még a régi gamek futtatása is megoldható egy kis mókolással akár 4K-ban is.

    Én azt hittem, hogy ez a PS4 Pro-nál is így van, hogy ha 1440p-s a monitorod akkor az felismeri azt és olyan felbontásban tolja ki. Úgyhogy ezért nagy plusz a Micronak, hogy gondol az emberekre, akik pl. PC monitorral használnák a konzolt. :)

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz Kendek #48 üzenetére

    Ez okés, csak míg én a kollégiumban lakom, nem lesz annyi helyem, egy egy nagy 4K-s tévének helyet szorítsak. Szóval most van egy 27 colos 1440p monitorom a PC-hez, amire akár konzolt is lehetne kötni és úgy játszani. Nekem ez a monitor jelenleg kiváltja a TV-t, szóval nincs is szükségem még egy jó darabig TV-re.

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz Carasc0 #50 üzenetére

    Jó jó, de 1. Hová teszem? 2. Ha veszek is egyet, a PC-m mit fog kezdeni a 4K-s felbontással? Azért döntöttem a 1440p mellet, mert ez pont ideális a PC-nek és ha esetleg már nem lesz elég, akkor lerakom 1080p-re a felbontást és letelt. PC-n egyelőre a 4K gaming drága lesz, én meg most sokáig nem tervezek rá költeni.

    (#51) Kendek Igen, persze nem egy tragédia, én is átettem a BF1-nél a felbontást kiváncsiságból FHD-ra és alig láttam különbséget. Csak akkor ugye elég a sima PS4 és nem kell a Pro. Amúgy sem terveztem Prot venni, tehát akkor PS4 az egy jó viszonylag olcsó alternatíva lehet az exkluzívokra. :)

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz Carasc0 #58 üzenetére

    Az biztos, ha most 4K konzolt akarnék venni, nagyon nehéz döntés előtt állnék. Mivel én PC-n játszom, nekem számít a teljesítmény és a legjobb grafikát akarom, azonban a PS4 Pro-ra olyan jó exkluzív címek vannak, ami miatt talán hajlandó lennék azt választani. Az Xbox előnye viszont a cisszafelé kompatibilitás, ilyen szempontból a Sony üzletpolitikája nem tetszik. Az érkező egér + billentyűzet támogatás szintén az Xbox felé tolna.

    Ezért aztán a PC-re esett a választásom, ahol nem kell kompromisszumot kötnöm(kivéve az exkluzív címek a PS4-en, ezért gondolkodom, hogy mégsem adom el az unokatesómnak a kis masinát, hanem megtartom). :)

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák