Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Béééla

    őstag

    Megkérdezném azoktól, akik reklám nélkül akarják az online, ingyenes tartalmat: oszt Patreonon, PayPalon, saját boltban vásárlással/kuponkóddal vagy valahogy támogatják a tartalomgyártót?
    Amennyiben a válasz "igen", Ön hasznos tagja a társadalomnak.
    "Nem" válasz esetén kérdezem, hogy akkor mégis miből csinálja a tartalmat?
    A modern hirdetések java fos. Nincs mit szépíteni: unalmas, sablonos, gagyi és egyéb negatív jelzők tetszőleges kombinációja.
    A kedvencem, mikor átugorhatatlan reklámként egy komplett 5-10 perces műsor ugrik fel (az egyik egy Lidl főzöcskézés, a másik egy nyomorék gasztroblogger szenvedése volt akinek a FB oldalára csak azért mentem volna fel utólag, hogy lepontozzam, annyira siralmasra sikeredett) De ebben az esetben választhatnék havi X dollárért reklámmentességet (crunchyroll), de az meg nem éri meg nekem, inkább havi 2X megszenvedem. De nem blokkolom, így fair.

    Bélabá

  • Béééla

    őstag

    válasz #16820480 #51 üzenetére

    Nem mindenkit támogatnak szponzorok. Azokra gondoltam, akiknek nem 70 csilliárd feliratkozójuk van és nem állnak sorba a cégek mindenfélével reklámozni. Attól persze a falnak megyek én is, amikor a videó fele a "szia iratkozz fel, kommentelj, teccölj, harangozz, oszd meg, tvíteld, redditeld, állj ki a sarokra rikkancsnak, hittéríts meg mindenkit azonos irányítószám alatt" szarral megy el. De csomó tartalomgyártót csak szivat a rendszer, hazaiakat meg pláne, nem rájuk van méretezve.

    @flegga22:
    Jelen, kedvenc lufihajtogatómnak én vagyok az egyetlen Patreonos támogatója. Oké, havi 1 dodó, nem sok. Tényleg. De ez arról szól hogy sok kicsi sokra megy. Tetszik amit csinál? Akkor menj fel az oldalára és támogasd te is! Havi 1 dollár az semmi, főleg mondjuk a kedvenc 5 csatornáért. Feliratkoztál? Rendszeresen nézed? Akkor dobd be az aprót. Nem azért van a legtöbbnek Patreonja mert a harmadik mercit akarja megvenni, hanem mert valószínűleg a felszerelés árát se kapta vissza reklámpénz formájában! (nemhogy a befektetett idővel arányos "fizut")

    [ Szerkesztve ]

    Bélabá

  • Béééla

    őstag

    válasz somogyib #69 üzenetére

    Beállíthatod, mint feltöltő, hogy mit kérsz. Előtte, utána, közben, helyette. Akinél tele van szórva a videó sárga pöttyökkel, az akarja hogy megszakadjon a videója.

    @sheratan
    >Jó, mondjuk magyar csatornát/videót nem nézek soha, angol nyelvűnek meg azért nemzete szokott jönni pár ezer, tízezer.
    Na és akkor a hazai tartalomgyártó meg haljon éhen, hacsak nem teszi ki az index a címoldalra.

    [ Szerkesztve ]

    Bélabá

Új hozzászólás Aktív témák