Új hozzászólás Aktív témák

  • sphe

    senior tag

    válasz xhege #1724 üzenetére

    Megértem és szerencsésnek érzem magam. Feltettem Gsam battery monitort és Accu Battery-t mérés céljára, stimmel. Viszont nagyon fontos különbség, hogy ez Snapdragon procis.

    Fényerő így ősszel 40-50% között, Bixby ki, dark mód be (bár nem mindenhol), nova launcher gyári helyett, Facebook letiltva (helyette friendly), Gmail letiltva (helyette böngésző), Samsung böngésző helyett Brave általában 20+ megnyitott lappal, akkumulátor optimalizálás közepes, értesítések és háttérben adathasználat szinte az összes alkalmazásnál letiltva, kivéve: Messenger, üzenetek, naptár, Google fotók és böngésző. Készenléti merülés egy éjszaka alatt (amikor repülő üzemmódban van, hogy kora reggel senki ne hívjon) kb 3%. Szerintem sokat számítanak ezek, egy egész nap volt mire belaktam a telefont. :DDD Sokat fotózok viszont ami akku igényes, és több óra böngészés megy naponta (mind a munka miatt). Kétnaponta megnézek rajta egy letöltött, vagy online filmet. Vidéken hétvégén csak mobilnet volt közepes-gyenge térerővel, kb. egy óra navival 7h+ volt mindkét nap. :R

    rlaci71: az nagyon jó idő, ha nálad a sznapis sokkal kevesebbet bírt. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák