Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aprósólyom

    addikt

    válasz atok666 #28 üzenetére

    Pláne a passmark szintetikus tesztjét, csak nagyon moderáltan szabadna figyelembe venni. Abból messzemenő következtetést levonni nem szabad. R5 3600-nak egyedül 7-zip kicsomagolás alatt van ilyesmi fölénye. Hát ez aztán nagy vásárlást befolyásoló tényező... kinek? Nem értem az ilyen véleményeket...

    Platform váltásom előtt, kénytelen voltam belátni, hogy Zen2+ -ig a legtöbb felhasználónak és gamernek általánosságban elmondható, hogy Intel a jobb választás árban is, fogyasztásban is, teljesítményben is, minden felbontáson.
    Zen 3 már más tészta, de felhasználói szokásoktól függően abban az árszegmensben is figyelni kell, hogy mire veszi az ember a PC-t. Ráadásul elnézve a jobb felszereltségű alaplapok árát és a proci árát magát.....
    Én pl nem találtam 60k alatt alaplapot, ami a preferenciáimnak megfelelően szimpatikus lett volna. Most az LGA1200-höz 40k-ért vettem olyan B460 deszkát, ami teljesíti az igényeimet, miközben a proci is olcsóbb volt. Kb. 45k-t spóroltam a kettőn, hogy nem AMD-t vettem.

    Jevons paradox

Új hozzászólás Aktív témák