Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • djculture

    félisten

    válasz parandroid #62 üzenetére

    Nem minden ott lévő játék ilyen, de rengeteg olyan termék van fenn a steam-en aminek nem szabadna ottlenni és árulni ebben az állapotában! Mikor létezik nem egy olyan játék ami kereskedelmi forgalomban van dobozosban és steam-en is és egy hiba(vagy hibák( miatt vélgigjátszhatatlan akkor szerintem nem kell magyarázkodni. Az ilyen termékeket hibásnak kellene minőúsíteni és eu területén belül nem engedném forgalmazni. Egy hibás szoftver amivel végül is a vevőt megkárosítja a kiadó. Inkább ezzel foglalkozzon az eu..
    Arról már nem beszélek hogy elvileg továbbadható minden szoftver használtan amit az eu-ban forgalmaznak ezt monda ki az eu bizottság közben meg sehol nincs ez megkövetelve...

    [ Szerkesztve ]

  • bambano

    titán

    válasz parandroid #62 üzenetére

    a jelenlegi terjesztési modellel egy halom baj van:
    1. nem akarom a kiadók pénztárcáját hizlalni. az én szememben a kiadói munka nullát ér.
    2. nem akarom a kereskedelmi lánc pénztárcáját se hizlalni. értem, hogy a kereskedelem fontos munka, de mivel a digitálisan sokszorozható javak esetén van olcsóbb alternatívája, nincs értelme
    3. azt, ott, és akkor akarom megnézni, ahol. nekem ne magyarázza meg senki, hogy milyen műsortervhez kell alkalmazkodnom.
    4. a fizikai hordozó ideje lejárt, a lakásomban a tárolóterület többet ér, minthogy dvd-kkel pakoljam tele. az egyik szobámban az egyik fal csurig van eredeti dvd-vel, cd-vel meg könyvvel. nincs tovább, másnak kell a hely. és az egész kóceráj elférne egy microserverbe rakott 4 diszken.
    5. ezzel párhuzamosan nem fogok órák hosszat utazni, hogy kézbe kapjam a fizikai hordozót.

    tehát hajlandó vagyok kifizetni azoknak a munkáját, akik érdemi hozzájárulást csináltak a műhöz, de az élősködők elhúzhatnak közmunkázni. a lópatkoló kovácsok is tönkrementek, mikor az autó miatt lejárt az idejük, a mostani kereskedelmi hálózat ideje is lejárt, csak még kapaszkodnak a pénzükbe.

    szerk: ezzel szemben aki torrentezik, és van rendes netje is, harmadannyi idő alatt előkeríti bármilyen régi film, sorozat kópiáját, mint a tv-ben az első reklám. ezen kellene elgondolkodni.

    [ Szerkesztve ]

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák