Új hozzászólás Aktív témák

  • peugeotmate

    őstag

    válasz capulet75 #9 üzenetére

    Én beletartozom a 14-22 éves korosztályba! Néha belegondolok, hogy mi lesz mondjuk 20 év múlva, amikor mi leszünk a világon az úgymond "meghatározó" réteg. Egyes emberek nagy ívben sz*rnak bele, hogy mi lesz velük később! A többség a mának él 100%-ban! (Persze én is szoktam kikapcsolódni suli után vagy hétvégén a haverokkal, mert elég húzós a suli.) És néha megijedek, hogy te Jó Ég, mi lesz itt több 10 év múlva! Ilyenkor ébredek rá arra, hogy bizony tanulni kell, különben az emberiségnek annyi. Az egy dolog, hogy még én se tudom 100%osan hogy 'mi legyek ha nagy leszek' de legalább keresem a céljaim! Végiggondolok mindent, hogy mi lenne az a munkakör(tevékenység) ami érdekel is meg amivel hasznosabbá is tehetem magam. Nagyjából már sejtem is, hogy mi legyek. De egy biztos: valami célt, valami kis kapaszkodót találni kell, különben semmi értelme ennek az egésznek! Bármi legyen is az! Meg kikapcsolódásképp vasútmodellezem és kerékpározom is. Ezek lekötnek és közben van időm gondolkodni is! Úgy gondolom, ezek fontosabb dolgok, mint az állandó pénzszerzés-költés, cigi, pia! (Mértékkel persze más, de nehogy már az legyen a nagy arc, aki egyfolytába csak piál és cigizik!) És ha az ember megtalálta a céljait, és próbál annak élni, akkor boldog, kiegyensúlyozott élete lehet! Meg én a Bibliát is csak ajánlani tudom mindenkinek! (Mivel én is vallásos ember vagyok!)
    Lényegében ennyi!

    meg

Új hozzászólás Aktív témák