Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog

    Megmondom őszintén, hogy nagyon meglepődtem, hogy Laminálttaplót tették ki! No nem azért, mert sajnálom, mert egy könnycseppet nem hullajtottam érte, de tényleg meglepett, hogy így bevállalták. Azt hittem egy jelentéktelen kisegeret tesznek ki. Én amúgy Bibre szavaztam végül, de így sem rossz.

    Láttam bár bevágást Krisztiről, és tudom szubjektív, de szerintem borzalmasan sovány, nekem nagyon nem jön be. De ez a legkevesebb! Viszont ez a sírós műsorszám, amit előad esetenként, ez elviselhetetlen. Több szituáció is volt amikor ezzel vágta ki magát, és még a másik fél érezte magát kellemetlenül. Lehet érzékeny lány, de ez csak színház szerintem.

    Anita egyelőre nem szimpatikus, még keveset láttam, hallottm tőle, de egyelőre úgy érzem túl magas lovon ül.

    Piros is vesztett kezdeti szimpátiámból. Még nem írom le, de rajta tartom a szemem, hogy miket művel majd.

    A tegnapi két beköltöző közül a wishről rendelt Bálint tűnik normálisabbnak, a másik csávónak a nyihogásától a falra tudtam volna mászni.

    Igazából most kezdődik a játék, és sok múlhat azon, kit hív ki a kiválasztott. Van olyan aki ellen 100% visszamegy, úgyhogy kíváncsi leszek a döntésére. Én a helyében gondolkodás nélkül Bibire kötném a kendőt.

    És köszönöm szépen a live nézőinek a beszámolókat, és információkat! :R

Új hozzászólás Aktív témák