Új hozzászólás Aktív témák

  • LamaCube

    addikt

    válasz csababarca #888 üzenetére

    "Kettős mérce"

    Ez a hozzászólásomból miben is nyilvánult meg? Lehet értelmetlenül írtam le. Megpróbálom érthetőbben. Amikor Virág és Dani közeledett egymáshoz az szinte az első naptól volt. Semelyik fél nem határolódott el egymástól. Ettől függetlenül lehet mindkettő taktikából közeledett egymáshoz. Viszont ennek semmi előzménye nem volt, így naivan hihetjük, hogy vannak érzelmeik egymás iránt.
    Ellenben Fru teljesen elhatárolódott Renátótól, fizikailag és érzelmileg is. Nem egyszer, hanem többször is.
    Csak meg kell nézni amikor "cuppognak" Renátóval, hogy mekkora élvezet van az arcán Fru-nak. Nekem egyértelmű, hogy taktika Fru-nál, míg Virágnál lehetnek érzések is, de semmiképpen nem cuki szerelem. Kielégítik egymás vágyait én kb. most úgy látom. Természetesen teljesen érthetetlen számomra, hogy miért ragaszkodik Danihoz, de valószínűleg valami köze lehet a múltjához esetleg volt/van stricije, aki kb. ezt a stílust tolja és menedéket talál Daninál.
    Hozzátenném megnéztem volna, hogy Renátó kikelt volna-e magából Virággal szemben, ha ott lett volna Dani. Lehet... és elérte volna, azt hogy Danit kizárják, mert biztos neki ment volna. Renátónak ez a taktikája, ez látszott Bálint elleni kakaskodásában is. Le a kalappal Bálint előtt, hogy nem verte bele a földbe.

    "Dani semmiben sem különbözik Renátótól, semmiben."

    Akkor valószínűleg nem egy műsort nézünk! :N
    Míg Dani suttyó, paraszt, de nem kétszínű /még/! Nálam, ezért Dani fele billen a mérleg nyelve. Renátóra egy pozitív jelzőt nem tudnék jelen esetben írni. Sőt nála kétszínűbb geciputtony nincs a villában. Gondolom nem kell példákat írnom Digó-Bálint párbaj előtt-után, Virággal való veszekedése, Bálint kiválasztása előtt-után.

    "Alpári ember Dani is meg Renátó is."
    Egyetértek :K


    "Jaj de cuki szerelem?"
    Ezt tőlem hol olvastad?

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Új hozzászólás Aktív témák