Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog (1)

    válasz csababarca #849 üzenetére

    Szerintem most éppen senki nem is Gáborozik. Pont arról beszélünk, hogy Dani egy gyökér.

    A képzelgései szerintem egyértelműen a féltékenységből erednek, amit az alkohol nagymértékben felerősít. Azt sem mondjuk, hogy Dani különb Reatardónál, amikor ezt csinálja, pontosan ugyan úgy elitélendő. Csak míg Ratardónál láttuk mi történik, egy kerek sztorit kaptunk, itt nagyon foghíjas volt a történet. Még az is különbség kettejük között, hogy Retardő csak őszintének mondja magát, de nem az, és állandóan kavarja a szart és egy kétszínű sunyi senkiházi. Míg Dani az elítélendő stílusa ellenére is valóban őszinte segítőkész és lojális.

    #848 UFO1

    Igen, azt láttam, amikor Virág megkérdezte Gábort, de időben ez jóval előtte volt az esetnek, szerintem valaminek még történnie kellett. Dani már javában agresszív volt a bevágásban, azt szerettem volna látni, hogyan ment fel benne a pumpa ennyire. Illetve megnéztem volna Gábor reakcióját. Az eddigiek alapján nem úgy ismertem meg, aki szó nélkül tűri, ilyenkor mindig odaszúr valamit, hogy akkor gyere üssél meg vagy valami ilyesmit. Tehát effektíve semmi konkrétat nem tudtunk meg a miértekről.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák