Új hozzászólás Aktív témák

  • Szada85

    aktív tag

    válasz UFO1 #699 üzenetére

    Azért azt bevallom egyszerre megdöbbentö, és ijesztö nézni, hogy Renyhe a második embert "fenyegeti" meg a müsorban, illetve tombol önkívületi állapotban, Genyát is úgy kell visszafogni, hogy ne menjen neki Robinak, Virgács tör-zúz, mégis egyetlen k**va szó nem hangzik el sem müsorvezetö, sem a szerkesztöség részéröl..

    Tudom-tudom, cirkusz és kenyér kell a népnek, de azért korábban Lilu, Stohlbandi korabeli szériákban azért ilyenkor legalább levélben, vagy pedig pont az élö müsorok alatt "ország-világ" elött, a jelenetet visszajátszva olvasták a fejükre, hogy azért tudják, hol a helyük...

    Ezt egyébként úgy ámblokk hiányolom, hogy az elözöekben a kiválasztások elött közvetlenül vissza-visszajátszottak az elözö hétröl kérdéses/kétszínü akciókat, ezzel is kicsit megkavarva a dolgokat.

    Nyilván sokat nem nyomott volna a latban, de pl Renyhe simán kaphatott volna két jelet a szerkesztöségtöl a két tette után, ez intö jel lehetne a késöbbiekre a többieknek is akár... Vagy automatikusan bedobhatták volna a párbaj második résztvevöjének is "büntetésböl". Kár, hogy nem én vagyok a kreatív... :)

Új hozzászólás Aktív témák