Új hozzászólás Aktív témák

  • UFO1

    senior tag

    A legutóbbi adás elején a veszekedés az szerdán történt akkor direkt nem mutatták szenteste ahogy gondoltuk.
    Érdekes volt hogy a grincs különbséget tesz, hogy ha retardo beleáll ok nélkül valakibe, ill. hogy egy szándékos provokációra (3 irányból) valaki felhúzza magát. Dani gyereknek viszont egyáltalán nem kellett volna beleszólni mert csak szította a tüzet meg különben okos enged … :K

    A virágot meg nem értem ha éneklős feladat van még a hangnemet sem találja! Az ezerszer nehezebb dalokat kisujjból kirázza a tingi lingi karácsonyi zenéket meg nem. RAP-elni meg még a hülye is tud mert csak ütemérzék kell hozzá! Érdekes ha Bobyval énekelgetnek akkor meg megy neki. Nem értem az egészet. :U

    Aranda meséli: kortes 1-2, fantom kép, igazi kép és jövök vissza!? :FLehet átteszem szegényre hogy legalább az 1%-ot érje már el! :Y ;]

    Mióta van tehén meg (húsvéti) nyúl (vagy az szamár csak annak nem rózsaszín a hasa kivéve ha kóckasfülű igaz annak a füle volt olyan) a Betlehemben? Legalább Gáspárt tényleg retardó játszotta igaz a korona hiányzott! Dani miért nem szerepelt ha már bárány nincs ökörnek mehetett volna! :P

    Különben rájöttem miért holnap lesz a kiválasztás így nem tudnak felkészülni rá és a síró rívó „maradék” 3 fő majd köpni nyelni nem fog tudni! :C

    BVV: White angel = vad angyal dezső ez nagyon fájt! :W

    Lehet ez lesz az első VV ahol többen jönnek ki mint amennyien bementek? Virág bekapta a legyet? :Y ;] :F

    Ezt a zenét ismeri valaki ki az előadó?

Új hozzászólás Aktív témák