Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vakegérke

    veterán

    válasz Gergosz2 #4 üzenetére

    Mitől lennél defektes? A digi óra is szép lehet, a lényeg az, hogy neked tessék.

    Blindmouse: Volt egy Seiko 5-ösöm, és mivel éjjel-nappal hordom az órát, nem állt le.
    Sajnos bolond voltam, elvállaltam az egyik kolléga szintén Seiko 5-ös órájának beállítását, rengeteget sietett neki. Letekertem a hátulját, állítottam rajta, aztán kapott tíz percet, hogy mennyi a pontossági eltérés másodpercben. Még mindig sok, megint állítottam egy kicsit, és letettem, természetesen a nyitott hátuljával felfelé. Természetesen mással is babráltam, természetesen pillanatragasztóval ügyködtem. Hogy, hogy nem, természetesen az óra is kapott a gyógyírből. Utána már egyáltalán nem sietett (sehova).
    Szívás a köbön, természetesen a kolléga örült, hiszen nekiadtam a sajátomat, amely karcmentes volt, és nem öreg.

    Crystalheart: Én is a hőtágulásra gyanakszom. Egyébként van egy Timestar zsebórám is, ajándékba kaptam. Quartz, és bár nem látja senki, mert rá van kattintva a teteje, folyamatosan méricskéli az időt. Néha vagyok olyan bolond, hogy lánc végén lévő izét beakasztom egy gomblyukba, óra zsebbe, aztán valami forgalmas helyen széles mozdulatokkal megnézem a karórámat, utána látványosan előveszem a zsebórát, hümmögve, fejcsóválva nézegetem őket, aztán valamely megrökönyödött "csodálómtól" udvariasan mosolyogva megkérdem, hogy mennyi az idő. :)

    moonlight115: Meg sem közelíti, de köszönöm. :)

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Új hozzászólás Aktív témák