Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MineFox54

    őstag

    Nálam az első nagyon kemény volt... Lementünk haverék pincéjébe kb 10-en, és megittunk kétszámjegy környéki liter töményet, két tálca sört, és kb 7 liter bort.
    Na, ott történtek érdekes dolgok... A hangrendszer+projektor kombón hajnalra már elkezdett eltolódni a tartalom zene felől erotikus tartalmak felé. Megjött a házigazda édesapja, lejött a pincébe, az egyik srác pedig a pince bejáratával szemben letámasztott utánfutón feküdve "élvezte" a projektoron látható anyagot (szerintem mindenki el tudja képzelni), közben a másik kezében tartott Marlboro-ból pöfékelt... Biccentett a kedves apukának, majd folytatta tovább, amit abbahagyott :U
    ...persze nekem ezt csak mesélték, én éjféltől kezdve egy pincesarokban letámasztott kanapén adtam vissza a természetnek az elfogyasztott alkoholmennyiséget, tökéletesen öntudatlan állapotban, kb. reggel hatig. :))

    Egy hónapra rá, sulis márc15 ünnepség után, már a februári tapasztalatokat levonva kezdtünk neki az ivásnak, akkor kicsit jobban ment, hárman megittunk 3,5x0.75L páleszt, bármiféle következmény nélkül :D Semmi okádás, másnap, emlékezetkiesés, vagy teleportálás :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák